lekarz Maciej Orzechowski

Do Pana Doktora Orzechowskiego trafiłam przypadkowo, kiedy 2 tygodnie spędzałam w miejscowości, w której przyjmuje. Badanie było tak kompetentne, że od teraz będę przyjeżdżać tutaj na wizyty z Poznania. Chyba nigdy nie czułam się tak swobodnie podczas wizyty - pytałam o wszystko, przed, po i w trakcie badania, zawsze uzyskałam rzetelną i zrozumiałą dla mnie odpowiedź. Ważne było dla mnie natychmiastowe przyjęcie, na którym bardzo mi zależało (nie mogłam czekać do powrotu do Poznania) i pomimo tego, że nie byłam stałą klientką (którą teraz się stanę), gdyż na wizytę szłam pierwszy raz, Pan Doktor przyjął mnie jeszcze tego samego dnia. Z Panem Doktorem kontaktowałam się już telefonicznie 3 albo 4 razy i zawsze poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałam. Chyba pierwszy raz w życiu mam pełną wiedzę na temat mojego zdrowia, a gdy tylko coś wydaje mi się dziwne, nie mam problemów by zadzwonić, ponieważ wiem, że zawsze miło zostanę potraktowana. Z wizyty u Pana Doktora Orzechowskiego jestem bardzo zadowolona i polecam Pana Doktora każdej pacjentce, a szczególnie tym, które tak jak ja kiedyś, uważały, że ginekolodzy są straszni. Właśnie zmieniłam zdanie na ten temat:)

Pan Doktor Maciej Orzechowski to wspaniały lekarz,a przede wszystkim jest kompetentny wzbudzając zaufanie pacjenta.Poświęca dużo czasu na wizycie,jest cierpliwy,rzeczowy,a przy tym z poczuciem humoru co sprawia ,że wizyta nie jest krępująca.Pacjentki traktowane są z godnością i bardzo rzetelnie wyjaśnione zostają im wszelkie wątpliwości dotyczące stanu zdrowia.Pan Doktor jest bardzo delikatny przy badaniu.Interesuje się pacjentką również przez kontakt telefoniczny.Z każdym problemem można zadzwonić i nie zostanie się zbytym .Wielkim atutem jest również to ,że umówiona wizyta na daną godzinę odbywa się punktualnie. Pan Doktor Maciej Orzechowski to lekarz z powołania,godny polecenia.Oby ...

Pan Doktor Maciej Orzechowski to lekarz z powołania,godny polecenia.Oby takich lekarzy było więcej!!!!
Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za pomoc.Violetta

Polecam doktora Macieja Orzechowskiego. To świetny specjalista miły,uśmiechnięty,zawsze dyspozycyjny. Ma dobre podejście do pacjętek.Widać że bardzo lubi swoją prace. To świetny ginekolog.!!!!

Chciałam wszystkim polecić doktora Macieja Orzechowskiego, jest to bardzo profesjonalny lekarz i oddany swojej pracy. Jest lekarzem który dba o swoje pacjentki, interesuje się stanem zdrowia co sprawia,że w gabinecie nie czuję się jak u lekarza dzięki miłej atmosferze doktora. Ja zawdzięczam doktorowi fachową opiekę, gdyż staraliśmy się o dzidziusia długo ale dzięki profesjonalnym leczeniu, specjalnymi badaniami udało mi się uchronić przed wizytą w Poznaniu w poradni niepłodoności. Co miesiąc doktor prowadził obserwacje owulacji przez kilka dni, brałam tabletki na owulacje oraz zastrzyki pregnyl, badanie drożności jajowodów cały czas byłam pod bardzo dobrą opieką. W gabinecie posiada bardzo dobry sprzęt. I w końcu się udało jestem w 10 tygodniu ciąży. Podsumowując nie mogło nam się zdarzyć nic lepszego jak spotkać doktora Macieja Orzechowskiego, dlatego polecam bardzo i nie bójcie się wizyt u ginekologa. Oczywiście skala do 5 jest za niska !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bardzo miły uprzejmy lekarz i konkretny u dr.Macieja liczy się pacjentka a nie czas badania polecam serdecznie

Dobry specjalista, rzeczowy, miły o wysokiej kulturze osobistej lekarz na 6 +. Gorąco polecam nie znam lepszego.

Bardzo rzetelny, dokładny i przy tym niezwykle uprzejmy oraz sympatyczny lekarz. Moja ciąża pierwotnie była prowadzona przez innego lekarza. W trakcie jej trwania podjęłam decyzję o zmianie lekarza prowadzącego. Uważam, że była to bardzo słuszna decyzja. Za każdym razem gdy wychodzę z gabinetu Pana dr jestem przekonana, że badanie zostało wykonane bardzo profesjonalnie. Serdecznie polecam wszystkim paniom, które poszukują dobrego specjalisty w tej dziedzinie.

Serdeczny i rzeczowy człowiek, który odpowie na wszystkie pytania pacjentki. Zawsze stara się pokazać pozytywy danej sytuacji. Rzetelny i profesjonalny lekarz, do którego można zawsze zadzwonić, by uzyskać fachową pomoc. Sprzęt na najwyższym poziomie, podejście do pacjentki również. Po prostu lekarz na 6+ !!! POLECAM!

No cóż, nic dodać, nic ująć. Ocena 5 jest niewystarczająca, pan Maciej Orzechowski zasługuje na ocenę celującą pod każdym względem.

Bardzo dobry lekarz, świetny fachowiec. Bardzo miły w rozmowie i zachowaniu. W gabinecie panuje atmosfera bez stresu. Polecam