lekarz Maciej Orzechowski

Lekarz godny polecenia. Dotychczas nie spotkałam żadnego lekarza, który miałby takie podejście do pacjentki jak dr Orzechowski. Bez czekania w kolejkach, bez pytań, na które nie byłaby udzielona wyczerpująca odpowiedź. Polecam!

Super lekarz godny polecenia, oprócz tego że otwarty, życzliwy, miły to bardzo dobry fachowiec. Prowadził moje 2 ciąże i nigdy nie mogłam złego słowa powiedzieć.

Lekarz z powołania,uprzejmy, godny zaufania, wizyty przebiegają w spokoju i bezstresowo,bezboleśnie,uśmiechnięty wyrozumiały i bardzo pomagający, liczy się dla niego dobro pacjentki nie traktuję pacjentek hurtowo jak u innych lekarzy,punktualny,kontaktujący się ze swoimi pacjentkami gdy są niejasności nie ma takiego drugiego lekarza w Krotoszynie zawsze można na nim polegać kontaktować się telefonicznie i uzyskać poradę,bardzo serdecznie polecam DR Orzechowskiego:)

Prawdziwy LEKARZ z powołania.....Prowadził moja ciazę blizniacza......byłam bardzo zadowolona....lekarz, ktory ma wielką cierpliwość, odpowiada na wszystkie nurtujące pytania a co za tym idzie bardzo zyczliwy i sympatyczny..Jestem jego pacjentką od kilku lat i nie zmieniłabym lekarza. Punktualny... Lekarz do którego można zadzwonić o każdej porze dnia i nocy....W trakcie ciązy mogłam na Pana doktora liczyc w każdej sytuacji....Pomagał nawet nam wtedy kiedy nasze dziecko dzielnie walczyło o życie....Takich lekarzy tu w Krotoszynie nam brakuje.....LEKARZ GODNY POLECENIA!!!!!!!!!

Świetny kontakt, miła, życzliwa, fachowa pomoc w każdej sytuacji. Uprzejmy lekarz, świetny fachowiec, godny polecenia.

Lekarz z powołania, godny zaufania, sprzęt na najwyższym poziomie, wszystko skrupulatnie sprawdzi i nie pozostawi w niewiedzy, dzieciątko można dokładnie zobaczyć i poczuć jak by było już w twoich ramionach :) wizyta przebiega w spokoju i bezstresowo, zawsze można skontaktować się telefonicznie i uzyskać poradę, polecam gorąco !!!

Super lekarz. Prowadzi moją ciążę. Pełne wsparcie i ekstra obsługa. Totalny profesjonalizm i ludzkie podejście. Lekarz z ogromną wiedzą i przez DUŻE "L". Zawsze można się z nim skontaktować telefonicznie i uzyskać poradę. W dodatku jest człowiekiem uczciwym, serdecznym, z dużym poczuciem humoru. . Swietny fachowiec, z ludzkim podejsciem do pacjentki. Wizyty w formie "przyjacielskiej rozmowy". Badanie bezstresowe. Jednak wszystko profesjonalnie i fachowo. Ceniący czas innych - mega punktualny. Polecam i pozdrawiam

Jestem bardzo zadowolona z wyboru lekarza. Pan Maciej Orzechowski to świetny specjalista. Ma bardzo dobre podejście do człowieka. Wizyta w gabinecie - nawet ta pierwsza - jest bezstresowa. Przeprowadza badania kompleksowo i bezboleśnie. Poświęca wiele uwagi, nie traktuje pacjentek hurtowo. Polecam.

Rewelacyjny lekarz, bardzo dobry fachowiec i do tego niezwykle ciepły i sympatyczny facet. Wizyta na najwyższym poziomie, doskonały sprzęt USG 2D, 3D i 4D. Każda wizyta, umawiana na daną godzinę, trwa tyle ile potrzeba czasu na badanie, usg i na odpowiedzi na moje pytania. Lekarz dba o to aby każdy wyszedł z pełna wiedzą na temat swojego zdrowia. Polecam gorąco !!!

bardzo dobry lekarz,miły,badanie przebiega bez bolesnie,w szpitalu podejdzie do swoich pacjentek spyta o samopoczucie.