lekarz Maciej Papierski

W mojej ocenie lekarz z prawdziwego powołania, kulturalny, w kontakcie z rodziną konkretny. Poza tym życzyłabym sobie takich lekarzy więcej.

Nie rozumiem tych wszystkich negatywnych opinii, mam wrażenie, że nie o tym lekarzu piszecie i nie są to opinie na temat lekarza P. Macieja Papierskiego. Wprost uważam, że jest aż za miły i uprzejmy jak na lekarza.

Bardzo nie przyjemny lekarz lekceważący stosunek do rodziny chorego słaby lekarz Jestem tym lekarzem rozczarowana

Niestety w ostatnim czasie miałam sporo zdrowotnych przygód i napotkałam na swojej drodze wielu lekarzy. Cieszę się bardzo, że trafiłam do Doktora M. Papierskiego, który wyróżnił się zaangażowaniem, wiedzą i chęcią pomocy. Ponadto skierował mnie do innego świetnego chirurga, który pozbawił mnie moich wstydliwych dolegliwości. Gorąco polecam tego lekarza!

Gorąco polecam tego lekarza!

Nie ma co mówić, lekarz pierwsza klasa. Nie rozumiem negatywnych opini niektórych i w pełni się z nimi NIE zgadzam. Pan Maciej mega wyluzowany, z poczuciem humoru,a przy tym bardzo profesjonalny.Zabieg bezbolesny, przeprowadzony w bardzo fajnej atomosferze. Sam proces leczenia i dbania wytłumaczony doskonale.W trakcie leczenia i gojenia miałem możliwość kontaktu w razie jakichkolwiek pytań.Pierwszy raz odniosłem wrażenie, że lekarza rzeczywiście obchodzi moja sprawa( a miałem naprawdę sporo kontuzji i wizyt u wielu doktorków). Polecam z całego serducha i pozdrawiam!

Pełen profesjonalizm. Podejście do pacjenta rewelacyjne. Wszystko wyjaśnione i załatwione w bardzo przyjemnej atmosferze. Serdecznie polecam.

Zdecydowanie polecam Pana doktora. Czytając negatywne opinie mam wrażenie, że ktoś pomylił doktora Papierskiego z kimś innym. Doktor jest bardzo kompetentny, niezwykle zaangażowany w leczenie, a jego podejście sprawia, że mimo wstydliwego problemu w gabinecie pacjent czuje się bezpiecznie i komfortowo.

Bardzo zyczliwy i pomocny oraz cierpliwy do pacjenta. Konsultacja trwa tyle czasu ile pacjent potrzebuje. Pan doktor odpisywał mi na każde moje problematyczne pytania zadawane przed zabiegiem. Wstydliwy problem z którym zgłaszają się do niego pacjenci przestastaje być wstydliwy już w progu gabinetu!

Świetny specjalista w dziedzinie proktologii i chirurgii. Dzięki jego nowoczesnym metodom zyskałam szybką i sprawna pomoc unikając tym samym poważnej operacji. Bardzo miły i życzliwy lekarz. Poświecił mi sporo czasu, dokładnie tłumacząc istotę mojego problemu. Dodatkowo zapewnił mi taki komfort psychiczny w gabinecie jakiego oczekuje się przy tak wstydliwych problemach. Polecam

Polecam

Pan bardzo nieuprzejmym stosunek do pacjenta tragiczny. Skutki jeszcze gorsze. Kpiący uśmieszek na twarzy