lekarz Maciej Papierski

Totalny brak profesjonalizmu, wiedzy, doświadczenia i empatii a przede wszystkim szacunku dla drugiego człowieka. Za to mniemanie o sobie baaardzo wysokie. Innemu Lekarzowi trafna diagnoza zajęła godzinę, temu panu szukanie przyczyny zajęło 6 godzin i zakończyło się fiaskiem...zdecydowanie nie polecam

Kompletny brak wiedzy. Lekceważący stosunek do pacjenta i jego rodziny. Brak slow na leczenie tego Pana.

Lekarz strasznie nieprzyjemny. Słaby specjalista. Omijać z daleka. Pokory więcej by się przydało.

Profesjonalny lekarz. Jego mało inwazyjne zalecenia okazały się skuteczne, dzięki czemu problem zniknął. Ominęła mnie operacja, która z początku wydawała się konieczna. Atmosfera w gabinecie przyjazna, lekarz życzliwy. Cierpliwie i z zaangażowaniem wytłumaczył problem z jakim się zmagałam. Polecam wszystkim.

Polecam wszystkim.

Młody lekarz, pewnie zna się na swoim fachu, ale nie każdemu przypadną do gustu aroganckie odzywki do pacjenta. Więcej pokory życzę w dalszej karierze.