Doskonały ortopeda! Wnikliwie analizował moją kontuzję kolana, dużo czasu i uwagi poświęcał mi w czasie każdej wizyty. Po urazie nie ma już śladu, wróciłem do sportu. Polecam każdemu znajomemu.

Bardzo dobry ortopeda. Cierpliwie podchodzi do pacjenta, poświęca sporo uwagi. Po dobrym rozpoznaniu i rehabilitacji mogę wrócić do biegania.

Dr Pawlak jest bardzo dobrym fachowcem. Zgłosiłam się po urazie barku. Doktor przywrócił mnie do pełni sprawności.

Nie wiem o co chodzi Pani/Panu poniżej. Miałem operację ponad miesiąc temu. Do zabiegu zabierałem się przez dwa lata, bo musiałem przekładać terminy. Doktor już w trakcie pierwszej wizyty poinformował mnie, jak wygląda kwestia zrobienia więzadła przez NFZ dlatego wybrałem wariant prywatny.Nikt mnie nie łudził w tym zakresie. W kwestii jakości usługi doktora nie mam zastrzeżeń. Zabieg odbył się sprawnie i czułem, że jestem pod fachową opieką. Po zabiegu za szybko zacząłem chodzić więc musiałem się ratować punkcjami. Doktor był ze mną w stałym kontakcie i mogłem liczyć na wsparcie. ...

W kwestii jakości usługi doktora nie mam zastrzeżeń. Zabieg odbył się sprawnie i czułem, że jestem pod fachową opieką. Po zabiegu za szybko zacząłem chodzić więc musiałem się ratować punkcjami. Doktor był ze mną w stałym kontakcie i mogłem liczyć na wsparcie. Nie mam do tej pory żadnych komplikacji i zastrzeżeń zatem polecam.

Fantastyczny specjalista, profesjonalny, indywidualnie podchodzi do pacjenta.Bardzo uprzejmy. Polecam:)

No niestety moja opinia jest dwuznaczna.Jako lekarz-w czasie wizyty-wzbudził zaufanie i poczucie profesjonalizmu. Niestety mam 2 znajomych, których operował (jednego nawet dwuktotnie !), którzy musza miec poprawki. Odnośnie mojej własnej opinii - zachowanie dr Pawlaka po wizycie jest po prostu nieuczciwe. W czasie dwukrotnych wizyt zapowiadał, że zadzwoni z propozycja terminu operacji. Oczywiscie nie zadzwonił, gdyż mimo prywatnych wizyt i jasnego powiedzenia, że chcielibysmy sie zoperowac na NFZ nie miał odwagi powiedziec, że w jego szpitalu juz nie ma miejsc na NFZ, albo, że nie interesuja go tacy pacjenci. Niestety brak cywilnej odwagi kosztował mnie pół roku czekania niewiadomo na co i kilkukrotnego przypominania się oraz otrzymywania kolejnych obietnic. Czyz nie uczciwiej Panie doktorze byłoby po prostu postawic sprawę jasno ?

Czekałem na operacje barku 1 rok, gdyż był to zabieg refundowany z NFZ. Miałem uszkodzony obrąbek stanowy. Po trzech miesiącach od operacji mogę wrócić do sportu. Po miesiącu od operacji mogłem ruszać ręką i nie sprawiało mi to szczególnych problemów. Oczywiście naczekałem się na zabieg ale był to mój wybór, gdyż nie chciałem płacić. Polecam doktora Macieja Pawlaka, operował kilku moich znajomych i nikt nie narzekał.

Doktor Pawlak to zdecydowanie dobry specjalista i bardzo uprzejmy na wizytach. Po pierwszej z nich byłem pod dużym wrażeniem. Niestety ma jakiś problem z kalendarzem, słownością lub swoim telefonem. Z własnej inicjatywy podaje do siebie kontakt aby doprecyzować szczegóły po czym nie odbiera i nie odpowiada na smsy. I tak było trzy razy.

Bardzo dobry specjalista .Przejął rolę po swoim ojcu dr Michale Pawlaku uczył się u najlepszych.Polecam takich lekarzy. Teresa Milinkiewicz.

Zdecydowanie odradzam! Na wizytę czekałam 2miesiące(konsultacje przed operacją), liczyłam na przyspieszenie zabiegu(tak mi podpowiedzieli byli pacjenci i lekarz ze szpitala kolejowego w gdańsku). Podczas konsultacji dowiedziałam się jedynie tego, czego byłam świadoma od kilku miesięcy. Niestety, mimo kilkukrotnego przypominania się po konsultacjach i obietnicach nikt do mnie nie zadzwonił. Opózniło to moją operację o kilka miesięcy a stan kolana pogarsza się z dnia na dzień. To bardzo nieetyczne, bo jak można obiecywać na prywtanej wizycie termin operacji nfz? Reasumując: wizyta to najgorzej zainwestowane 150zł w moim życiu.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Gdańsk"?

Partyzantów 49b
Gdańsk