lekarz Maciej Przeperski

Najlepszy lekarz z najlepszych.Nie wyobrażam sobie bym mogła pójść do kogoś innego.Przemiły,życzliwy i niezawodny.Cieszę się że trafiłam do pana doktora Przeperskiego.Nie zamienię tego lekarza na żadnego innego.

Bardzo dobry,kompetentny.Prowadził moją zagrożoną ciążę i wszystko skończyło się pozytywnie :-)

Bardzo dobry lekaż uratował moją ciąże teraz będąc w 2 oddałam się również w jego ręce.

15 czerwca mialam wykonany zabieg usuniecia mięśniaka z macicy wykonał go dr.Przeperski zabieg ok stresu nic zarówno lekarz jak i cały personel wspaniali polecam.

Lekarz arogancki nastawiony wyłącznie na kasę. Nie polecam !!!!!

Lekarz arogancki nastawiony wyłącznie na kasę. Nie polecam !!!!!

wspanialy lekarz! uprzejmy, grzeczny, chętnie pomoże. polecam!

wspanialy lekarz! uprzejmy, grzeczny, chętnie pomoże. polecam!

Chodzilam do Pana doktora prawie dwa lata. Mam duże problemy z nawracającym drożdzakiem... Lekarz interesował się mną przez 5 min... wystawił recepte... zrobił posiew ... niestety po 3msc pojawiło się to ponownie. Jestem już zmęczona i czuję się bardzo niekomfortowo... Liczę tylko na to , że wkońcu znajdę Specjalistę który się porządnie tym zajmie.. i będę mogła normalnie prowadzić swoje fizyczne życie...

lekarz nastawiony na kase....roztrzepany.....przyjmuje prywatnie nawet w szpitalu podczas dyzuru.....wizyta trwa 3 min i kasuje za nia 120 zl....zapomina co przed chwila powiedzial...i te wlosy ochyda....

Chodzę do niego od początku ciąży ,na razie jestem zadowolona z pracy pana Przeperskiego.

lekarz baaardzo miły... ale tylko prywatnie. Jak poszłam na NFZ, to arogancki i niedelikatny. Na jakiekolwiek pytania odpowiadał zdawkowo lub wymijająco i odsyłał do specjalisty (myślałam, że u takowego jestem). Zwolnienie bez problemu.

Zwolnienie bez problemu.