lek. dent. Maciej Rączkiewicz

Serdecznie polecam pana dr Macieja Rączkiewicza, świetny specjalista. Do Krakowskiej Poradni Stomatologicznej trafiłam w marcu 2012r.również z polecenia i nie żałuje tej decyzji. Moje bardzo poważne problemy z zębami sukcesywnie są rozwiązywane. Prawdopodobnie w czerwcu 2013r.będzie finał, to wtedy opiszę moje wrażenia związane z wszczepianiem implantów. Jeszcze raz polecam!!! Ania L.

Ania L.

Pan dr Maciej Rączkiewicz to wspaniały specjalista! Zawsze bałam się każdego zabiegu u stomatologa, a tu proszę: jedna wizyta sprawiła i chętnie biegam na każda wizytę :)) Więcej tak życzliwych i profesjonalnych lekarzy, którzy nawiązują podczas zabiegów doskonały kontakt emocjonalny, co sprawia, że pacjent czuje się komfortowo :)) Dziękuję Panie Doktorze!!! Elżbieta W.

Elżbieta W.

Bardzo profesjonalny , pełen poczucia humoru . Mógłbym tutaj się rozpisywać , ale moje słowa nie odzwierciedla tego co zawdzięczam Panu Doktorowi Maciejowi Rączkiewiczowi - uratował mi życie .Dziekuje

Najlepszy stomatolog u jakiego leczyłam zęby. Bardzo miły i cierpliwy, profesjonalne i kompleksowe podejście. Nie zamieniłabym go na żadnego innego specjalistę.

Świetny specjalista. Bardzo uprzejmy. Tłumaczy jak będzie wyglądał zabieg.Pyta się o samopoczucie pacjenta podczas zabiegu. Serdecznie polecam.

Swietny specjalista,z pasją wykonuje swój zawód.Uprzejmy,cierpliwy,kompetentny.Serdecznie polecam wszystkim, którzy szukają dobrego stomatologa, a na pewno nie pożałują. Ania L.

W czwartek doktor Rączkiewicz usunął mi zatrzymaną 8. Bez bólu, nawet "po" nie było tak źle. Namęczył się, bo nie chciała wyjść ale podczas zabiegu ani przez moment nie dał mi odczuć, że jest ciężko. Cały czas czułam, że jestem pod opieką fachowca. Doktor ma również dobry kontakt z personelem pomocniczym. Jest uprzejmy, stonowany. Wysoka kultura osobista, którą ja wysoko cenię.

Bardzo cieszę się, że zaczął przyjmować także w Wadowicach!!! Wreszcie mamy porządnego stomatologa!!! Świetny fachowiec, świetny człowiek. Na szóstkę!!!

Bardzi dobry lekarz nie tylko świetnie leczy ale w w potrzebie świetnie wyrywa. Miłyuprzejmy super specjalista.

Przemiły skromny profesionalista pozdrawiam pana doktora, szkoda,że nie mama wiecej 8 :)