lek. dent. Maciej Rączkiewicz

Pan Doktor Rączkiewicz wyleczył moje ząbki(ul.Cystersów 16)-podoba mi się,że wytłumaczył mi na czym będzie polegało całe leczenie a następnie dokładnie tak je przeprowadził-profesjonalnie,bezboleśnie i pewną ręką .Jestem zachwycona-sprawił,że przestałam bać się dentysty!Polecam wszystkim:)

Jestem dr Rączkiewiczem wprost zachwycona! Pełen profesjonalizm, przy jednoczesnej umiejętności "rozluźnienia" atmosfery podczas stresującego zabiegu. Kompetentny, wzbudzający zachowanie lekarz, który daje pacjentowi poczucie bezpieczeństwa. Podczas zabiegu dopytuje się o samopoczucie, wszystko dokładnie tłumaczy. Jest tak uroczy, że gdybym mogła to najchętniej wyrwałabym u niego wszystkie zęby.. szkoda, ze juz wyczerpałam limit 8mek nadających się do usunięcia ;-)

Pierwszy raz trafiłam na dentystę, do którego idę bez panicznego lęku. Wizyta przebiega wg nowych standardów. Jakość usługi na wysokim poziomie. W połączeniu z miłym usposobieniem Pana Macieja i nie wygórowaną ceną (Krakowska Poradnia Stomatologiczna) całość godna polecenia.

Rewelacyjny lekarz! Nigdy wcześniej takiego nie spotkałam. Na każdą wizytę idę z przyjemnością i bez jakichkolwiek obaw, bo wiem, że opieka doktora Macieja Rączkiewicza to profesjonalizm najwyższego stopnia, niezwykle ciepłe i życzliwe podejście oraz zdrowa dawka poczucia humoru :)

Doktor Maciej,jest niezwykle cierpliwym człowiekiem i niezawodnym profesjonalistą. Jego spokój udziela sie pacjentowi. Od pierwszej wizyty wzbudził moje zaufanie, nie tylko swoim kojącym głosem ale i troską o moje samopoczucie podczas zabiegu. Polecam szczególnie przy usówaniu "ósemek". Było tak, jak ma być u dentysty - prawie bezboleśnie!

więcej takich lekarz doktor usunął mi 2 ósemki. nie miałam z nimi żadnych problemów. zdecydowanie polecam.

więcej takich lekarz

doktor usunął mi 2 ósemki. nie miałam z nimi żadnych problemów.

zdecydowanie polecam.

Przemiły i bardzo pozytywny człowiek, obchodzi się z pacjentem jak z jajkiem :) polecam!

Ekstrakcja zęba "mądrości". Pan Maciej jest bardzo miły, profesjonalny, cierpliwy i chętnie poleciłbym go znajomym. Cena wizyty także nie była wygórowana.

Znakomity fachowiec, stuprocentowy profesjonalista, niespotykanie miły człowiek

Znakomity fachowiec, stuprocentowy profesjonalista, niespotykanie miły człowiek

Super profesjonalista i ten jego kojący głos...

Super profesjonalista i ten jego kojący głos...