dr n. med. Maciej Rosiński

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy w lecznictwie ambulatoryjnym oraz na O. Pediatrycznych i na O. Neurologii Dziecięcej, gdzie aktualnie pracuję. Diagnozuję, leczę i konsultuję dzieci z chorobami neurologicznymi, pediatrycznymi i psychiatrycznymi. Posiadam licencję Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej z elektroencefalografii uprawniającą do opisywania badań EEG. Uczestniczyłem w kursie elektromiografii (EMG) i wykonuję te badania u dzieci.

Moim zdaniem bardzo dobry lekarz. Tylko choroba mojej ŚP.Córeczki bardzo pana doktora przerosła.

Jest fantastycznym i bardzo kompetentnym lekarzem. Najlepszy lekarz od EPI.

Jest fantastycznym i bardzo kompetentnym lekarzem. Najlepszy lekarz od EPI.

Lekarz godny polecenia oby więcej było takich.

Lekarz godny polecenia oby więcej było takich.

moim zdanie to bardzo dobry lekarz, znający sie na rzeczy,a przede wszystkim na dzieciach i ich chorobach neurologicznych---polecam

Lekarz godny polecenia, ma świetny kontakt z dziećmi, jest dociekliwy - pacjent naprawdę może się czuć, że został kompetentnie i dokładnie zbadany(co w dzisiejszych czasach jest rzadkością) . Budzi zaufanie.

trafiłam do dr rosińskiego z synem na ostry dyżur neurologiczny - najpierw wydawał mi się mało uprzejmy (właściwie się nie oddzywał), ale zbadał b dokładnie moje dziecko i zlecił nawet badanie w innym szpitalu, a była już noc i musiał się sporo natrudzić, żeby nam się udało je zrobić. widział, że jesteśmy zdenerwowani (chociaż jego zdaniem nie było powodów do niepokoju - a nasz niepokój wynikał z tego, że nastraszył nas inny lekarz) i pomimo tego, że faktycznie nie było powodu do aż tak wielkiego stresu (o czym dowiedzieliśmy się potem) b nam pomógł, bo widział, że tego potrzebujemy. także na początku byłam sceptyczna, ale potem wywarł na mnie dobre wrażenie, jest b kompetentny.

Świetny specjalista, oddany pacjentom.Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem.

Świetny specjalista, oddany pacjentom.Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem.