lek. dent. Maciej Smolnik

NAPEWNO NIE POLECE TEGO LEKARZA NIKOMU Pan doktor jest bardzo nieuprzejmy krytykuje wszystkich lekarzy nie ma ani za grosz szacunku do pacjenta. nie spodziewam sie ze mnie nie ma bolec u dentysty ale gdy lekarz przecina warge i mówi ze to nie zakład kosmetyczny i ze to jest norma to powodzenia zycze przyszłym pacjentom. pierwszy raz zdarzyło mi się ze podczas wizyty po gabinecie spaceruje sobie rodzina. Jeszcze jedno w celu oceny doktor podaje lusterko kosmetyczne - ZDROWYCH ZEBÓW ŻYCZE

NAPEWNO NIE POLECE TEGO LEKARZA NIKOMU

Super facet, chodzę do niego od kilku miesięcy i z czystym sumieniem stwierdzam że jest wspaniałym dentystą. Polecam jeśli macie małe dzieci, ma bardzo dobre podejście. Mało jest takich lekarzy, gorąco polecam.

Super lekarz, bezbolesne leczenie. Polecam tego dentyste tym, których strach przed stomatologiem paraliżuje.

Super podejście do dzieci, nawet tych uciekających z fotela.

Super podejście do dzieci, nawet tych uciekających z fotela.

bardzo dobry stomatolog,pełen profesjonalizm

bardzo dobry stomatolog,pełen profesjonalizm