lek. dent. Maciej Smolnik

Nie polecam, byłam z dosyć poważną wadą zgryzu. Nosiłam aparat już długi czas i widziałam, że moja ortodontka sobie nie radzi więc musiałam szukać kogoś innego. W przeciwieństwie do niej ten pan ma specjalizacje więc myślałam, że idę do kogoś, kto stosuje bardziej zaawansowane metody leczenia. Mój zgryz nie tylko wyglądał fatalnie, ale sprawiał ciągły dyskomfort, jednak ten specjalista stwierdził, że to tylko w mojej głowie i, że wymyślam co było strasznie chamskie! Specjalista powinien wiedzieć jak poprawny zgryz ma wyglądać, a już na pewno nie powinien wmawiać ludziom, że coś sobie uroili. U mnie z daleka było widać, że jest coś bardzo nie tak. Na szczęście znalazłam prawdziwego specjalistę w Częstochowie, który upewnił mnie, że nic sobie nie uroiłam, ale z moim zgryzem jest dużo do zrobienia i choć przede mną jeszcze długa droga to już efekty są ogromne (trzeba było zastosować mikroimplanty i wiele innych udziwnień) Teraz mam pewność, że się dało, a gdybym leczyła się u tego Pana to zęby może miałabym w równej linii, ale nic więcej. Zapłaciłam za konsultacje 200 zł i tylko się zdołowałam.

NAPEWNO NIE POLECE TEGO LEKARZA NIKOMU Pan doktor jest bardzo nieuprzejmy krytykuje wszystkich lekarzy nie ma ani za grosz szacunku do pacjenta. nie spodziewam sie ze mnie nie ma bolec u dentysty ale gdy lekarz przecina warge i mówi ze to nie zakład kosmetyczny i ze to jest norma to powodzenia zycze przyszłym pacjentom. pierwszy raz zdarzyło mi się ze podczas wizyty po gabinecie spaceruje sobie rodzina. Jeszcze jedno w celu oceny doktor podaje lusterko kosmetyczne - ZDROWYCH ZEBÓW ŻYCZE

NAPEWNO NIE POLECE TEGO LEKARZA NIKOMU

Super facet, chodzę do niego od kilku miesięcy i z czystym sumieniem stwierdzam że jest wspaniałym dentystą. Polecam jeśli macie małe dzieci, ma bardzo dobre podejście. Mało jest takich lekarzy, gorąco polecam.

Super lekarz, bezbolesne leczenie. Polecam tego dentyste tym, których strach przed stomatologiem paraliżuje.

Super podejście do dzieci, nawet tych uciekających z fotela.

Super podejście do dzieci, nawet tych uciekających z fotela.

bardzo dobry stomatolog,pełen profesjonalizm

bardzo dobry stomatolog,pełen profesjonalizm