lekarz Maciej Stuczyński

Ordynator miły i ładny facet. Specjalista raczej też.

Ordynator miły i ładny facet. Specjalista raczej też.

Nie wydaje mi się aby to był świetny lekarz. Zawsze ma mało czasu i nie potrafi dłużej porozmawiać z pacjentką. Chodzę tylko dlatego że jest ordynatorem.

JEST TROSKLIWYM LEKARZEM BARDZO UPRZEJMY I MIŁY. wZBUDZA ZAUFANIE.

JEST TROSKLIWYM LEKARZEM BARDZO UPRZEJMY I MIŁY. wZBUDZA ZAUFANIE.

Nie mam zwyczaju "chwalić dnia przed zachodem słońca"- ale fakt jest taki,że pierwszą ciążę miałam przyjemność kończyć u boku tego lekarza, a teraz będąc ponownie w ciąży zdecydowałam się na pana Stuczyńskiego. Lekarz nie tyle wzbudza pozytywne odczucia moje-ale i mojego męża,który miał przyjemność uczestniczyć w wizycie.Wyczerpująco wyjaśnia konkretne zagadnienia,pacjentka z pewnością nie wyjdzie z gabinetu z poczuciem niedosytu i niejasności. Jest uprzejmy, delikatny. Mam nadzieję,że nie zawiodę się i w chwilach trudnych i życzę tego każdej z Pań.

Polecam tego lekarza. Prowadził moją ciążę, więc mogę zaświadczyć, że po każdej wizycie wiedziałam co się dzieje z dzidzią, lekarz odpowiadał na wszelkie pytania, wątpliwości. Nie wiem jak jest, gdy pojawiają się poważniejsze problemy, ale ja mam same pozytywne odczucia.

Raz przewyszają wady raz zalety ale ogólnie robi dobre wrażenie. Prowadził moją ciążę i wszystko było ok. I jest dobrym specjalistą

Raz przewyszają wady raz zalety ale ogólnie robi dobre wrażenie.
Prowadził moją ciążę i wszystko było ok.
I jest dobrym specjalistą

Zdecydowanie polecam, miły, uprzejmy, nie trzeba obawiać się wizyty u tego ginekologa. Prowadził mi ciążę i nawet pobyt na oddziale położniczym gdzie jest ordynatorem miło będę wspominać, do tego super personel i mili lekarze, tylko rodzić w takim towarzystwie a żaden ból nie będzie straszny;)

Bardzo miły, uprzejmy i to wszystko. zawiodłam się i to bardzo, zadając pytanie i prosząc o wyjaśnienie usłyszałam, że się spieszy do innej pacjentki, to była dokładnie 10 minutowa wizyta za którą zapłaciłam 80zł. Prowadził mi ciążę ale z pewnością pierwszą i ostatnią. Nie polecam.