lekarz Maciej Świt

1,1

Otóż to, mam dosłownie taką samą opinię jak mój poprzednik. Lekarz nie obejrzał urazu, stwierdził na podstawie prześwietlenia, że nie ma złamania i tyle, zero wskazówek, zero uprzejmości. Jak stwierdziłam, że boli, a noga spuchła mi do rozmiarów słoniowej to bezczelnie stwierdził, że to nie jest nic takiego żeby nie dało się na niej chodzić, a boleć ma, pyralgina na receptę nie jest. Na całe szczęście przejechałam się jeszcze do innego lekarza, który stwierdził skręcenie i naderwanie stawu skokowego, pomógł i wyjaśnił co robić żeby się zagoiło. Tego lekarza odradzam ...

Tego lekarza odradzam wszystkim, nawet nagłym przypadkom bo szkoda nerwów.

Lekarz który ma w głębokim poważaniu pacjenta. Wystawił diagnozę w ogóle nie sprawdzając jak wygląda uraz. Podarował karteczkę i miał wszystko w d***. Poświęcił mi dosłownie 30sekund! Radzę się go wystrzegać!!!

Radzę się go wystrzegać!!!