1,3
1,2

Traktuje pacjenta jak zło konieczne. Badanie USG z wizytą to 3 minuty. Dopisuje do rozliczenia z NFZ badania których nie wykonał. Stanowczo odradzam tego "lekarza"

Beznadzieja, nie wypisze recepty tylko odeśle pacjenta z zaleceniami do lekarza rodzinnego. A choroba przewlekła i zaawansowana. Dramat, niestety taki doktor to porażka.

Dramat. Wizyta trwała może 2 minuty łącznie z usg. Lekceważący stosunek do pacjenta, brak szacunku. Nie polecam

Beznadziejna przychodnia jak i lekarz godzinne opóznienie a potem muśniecie glowica doplera nóg i juz gotowa diagnoza zero leczenia zero dialogu dał karteczę i wypad bo inni czekaja a do domu sie sieszy Pan doktor ma chyba doplera w oczach bo inny chirurg stwierdził że mam niewydolnosc żylna i skierowal na operację żylaków . Nie polecam !!!

Porazka osobe niepelnosprawna potraktowal jak przedmiot i odstawil z kwitkiem a inny naczyniowiec od razu ta osobe zoperowal bo byla w tragicznym stanie teraz trzeba do sadu isc i zlozyc donienie o braku rzetelnosci i narazeniu zdrowia i mam nadzieje ze bedzie bulil odszkodowanie bo mu tego noe daruje bo daremny lekarz

Bardzo zła organizacja obslugi pacjenta przez recepcję. Umawiają na godzinę po czym się czeka 3 godziny. Nie uprzejmość.