dr n. med. Maciej Wszelaki

Lekarz rodzinny

3,9

Polecono mi pana Wszelakiego, a ponieważ chciałem zbadać się pod kątem alergii, pomyślałem, że "holistycznie" będzie najlepiej. Lekarz nic o mnie nie wiedząc - pierwsze 10 minut rozmowy - zdiagnozował emocjonalną traumę z dzieciństwa, która utrudnia mi do dziś oddychanie (od 3 lat chodze na terapię i nie potrzebuję osoby postronnej, która nie ma ku temu kwalifikacji, żeby grzebała w moich traumach - a takie ma KAŻDY!) Lekarz holistyczny pozwala sobie na osobiste komentarze, co do mojego związku, nie wiedząc nic na ten temat. Ogólnie porady pseudopsychologiczne "na chłopski rozum" ...

Lekarz holistyczny pozwala sobie na osobiste komentarze, co do mojego związku, nie wiedząc nic na ten temat. Ogólnie porady pseudopsychologiczne "na chłopski rozum" działają może na bojące się życia i bogobojne starsze klientki, ale litości, trochę ogłady.

Przez telefon koszt wizyty miał wynieść 150 złotych, a nieuprzejma pani w recepcji prosi o 300. Oczywiście aż na tyle nie byłem przygotowany, więc nie wykupiłem "leków", płacąc 210 - dodatkowo badanie moczu i ekg (można o takiej możliwości informować przez telefon lub przed badaniem). Badanie ekg odbyło się w pokoju z inną pacjentką, przy której miałem się rozebrać, po czym ubrać - pani się raczej nie krępowała, więc tak sobie na siebie popatrzyliśmy, gdy zakładałem koszulkę.

Ilośc zaleceń jest ogromna, a nawet gdybym miał czas się do wszystkiego stosować (tydzień urlopu może na wdrożenie) i oczywiście pieniądze, by wykupić specyfiki na miejscu, to nie byłbym w stanie odczytać nabazgranych ręką doktora ilości i częstotliwości przyjmowania, nazw itp - jest to po prostu nie do odczytania - pani w recepcji nie była zbyt pomocna w tłumaczeniu (nawet zabrała mi podniszczoną teczkę tekturową, którą wręczył mi doktor :), bo to dla innych pacjentów, litości! - ale dała koszulkę w zamian).

I jeszcze jedna sprawa - skoro podejrzewamy, że coś nie tak z sercem (choć ekg "właściwie" wykazało, że wszystko ok -ALE GDYBY... to trzeba iść do kardiologa na ekg drugie - tzn., że mam iść do lekarza i dostać skierowanie?). Ponadto mam w domu sam wykonać kilka badań diagnostycznych, czyli sam się zdiagnozować i potem panu doktorowi powiedzieć, czy coś było nie tak, w chodzić w szczegóły nie warto, choć to w sumie najzabawniejsza część - niech wystarczy, że chodzi tu o krzyż z jodyny na brzuchu, kredę w słoiku po łóżkiem...

Generalnie może chodzi tu najbardziej o różnicę pokoleń (i prawdopodobnie wieków cywilizacji - bo holistyczność holistycznością, ale poszedłem głownie do lekarza medycyny, natomiast nie miałem poczucia, żebym z takowym rozmawiał).

O lekarzach empatycznych, zyczliwych, gotowych rozmawiac i dokladnie wytlumaczyc problem, kraza legendy i uchodza oni niemal za ekstremalne zjawisko. Takim wlasnie lekarzem legenda jest dr. Maciej Wszelaki u ktorego wizyta nie trwa piec minut a duzo dluzej. Pan doktor dokladnie rozpoznaje rodzaj dolegliwosci badajac pacjenta za pomoca najnowszych urzadzen i badania irydologicznego. Bardzo zyczliwie rozmawia z pacjentem i dobiera do kazdego przypadku odpowiednie leczenie. Doktor laczy tradycyjne metody leczenia jezeli jest to konieczne, ale stara sie dobierac naturalne metody leczenia w postaci zabiegow, ziol i specjalnie dobranych suplemetow ktore jak wiemy nie daja skutkow ubocznych. W Gabinecie Lekarskim panuje bardzo mila atmosfera. Panie pielegniarki zasluguja na najwyzsze uznanie za profesjonalnosc i zyczliwosc dla pacjenta. Sama od wielu lat jestem pacjentka doktora. Bardzo mi pomogl w moich dolegliwosciach. Bardzo polecam doktora Macieja Wszelaki innym pacjentom.

Pan doktor Wszelaki jest bardzo dobrym lekarzem. Do wydania opini o chorym uzywa swojej wiedzy, a takze intuicji. Jest to prawdziwy lekarz holistyczny, jako ze uzywa lekow wspolczesnej medycyny oraz srodkow medycyny alternatywnej. Jest to sposob, ktory uzyskuje coraz to wieksza popularnosc w Stanach Zjednoczonych. Uniwersytet Harvard prowadzi bardzo duzo badan w tym kierunku, a mozna o nich poczytac w znanych publikacjach naukowych. Doktor Wszelaki moze czasami mowi za duzo o myslach pacjenta i o stanie emocjonalnym, ale tak naprawde to ma racje, jako ze kazdy doswiadczony lekarz wie jak wazny jest wplyw emocji na stan zdrowia. Mysle, ze wiekszosc pacjentow nie jest przygotowana na takie podejscie i dlatego go krytykuja. Polecam tego lekarza, a zarazem polecam jego przyszlym pacjentom byc cierpliwym, wyrozumialym i miec otwarta glowe na nowe metody, ktore stosuje.

Polecam lekarza podchodzi do każdego holistycznie. Postawił mnie na nogi po długotrwałym stresie i chorobie.

Takich lekarzy nam potrzeba, o holistycznym podejściu, używających wszelkich możliwości, aby pomóc nie tylko w konkretnym problemie, ale wzmacniając cały organizm. Pan dr dedykuje dużo czasu każdej osobie, używa szerokiego podejścia zarówno z klasycznej wiedzy medycznej ogólnej jak i szczegółowej. Korzysta też z intuicj i stale uczy się. Pacjent jest u niego człowiekiem, a nie przypadkiem czy numerem statystycznym. Gorąco polecam

Dr. Maciej Wszelaki fantastycznie szybko i skutecznie stawia na nogi pacjentow po przebytych ciezkich sytuacjach zyciowych, przepracowanych i tych ktorzy latami zaniedbywali swoje zdrowie. Uzywajac naturalnych srodkow takich jak mieszanki ziolowe, nalewki, witaminy, supplementy oraz specjalne zabiegi typu detoksyfikacji organizmu osiaga on fantastyczne rezultaty. Do tej pory nigdzie nie znalazlam lekarza ktory z takim zapalem leczy pacjenta. Uwazam ze z ekonomicznego punktu widzenia i skutecznosci dr. Maciej Wszelaki jest najlepszym wyborem jakiego mozemy dokonac przy wyborze lekarza.

Polecam dr. Macieja Wszelaki w 100%. Dr. Maciej Wszelaki jest lekarzem o duzej wiedzy medycznej i intuicji. Pomogl mi w moich dolegliwosciach i jestem bardzo zadowolony ze zglosilem sie do niego. Bardzo rzeczowo podszedl do sprawy, wytlumaczyl na czym polegaja moje dolegliwosci i zastosowal leczenie ktore pomoglo. Poswiecil mi sporo czasu na rozmowe. Jest bardzo uprzejmy i budzi zaufanie u pacjenta.

Pan Maciej jest czarodziejem lub wróżką a nie lekarzem. Niestety wizyty są bardzo drogie a przepisane zioła można kupić na rynku o wiele taniej. Najgorsze jest jednak to, że nie zachowuje tajemnicy lekarskiej i rozpowiada o moich problemach moim znajomym (również jego pacjentom). Stawia bardzo odważne i błędne teorie na temat zdrowia psychicznego a następnie opowiada o swoich pomysłach innym. Kompletny brak profesjonalizmu. Niestety podjęte techniki leczenia mi nie pomogły.

Pana doktora polecił mi znajomy bo nie mogłem dać sobie rady z moim schorzeniem. Początkowo terapia przebiegała całkiem dobrze aż do momentu kiedy Pan doktor zaczął grzebać w moim prywatnym życiu... Namieszał mi nieźle w głowie. Co do stanu zdrowia-raz było lepiej a raz gorzej. Jakoś się uzależniłem od wizyt przy każdym pogorszeniu. Dowiedziałem się, że moja choroba to moje problemy osobiste bo jestem ... i tu się zaczęło ... Myślałem, że zwariuje od natłoku myśli. Problemy w domu narastały bo sugerowałem się zdaniem Pana doktora-w końcu dobry efekt terapii ...

Namieszał mi nieźle w głowie.
Co do stanu zdrowia-raz było lepiej a raz gorzej. Jakoś się uzależniłem od wizyt przy każdym pogorszeniu. Dowiedziałem się, że moja choroba to moje problemy osobiste bo jestem ... i tu się zaczęło ... Myślałem, że zwariuje od natłoku myśli. Problemy w domu narastały bo sugerowałem się zdaniem Pana doktora-w końcu dobry efekt terapii to również zawierzenie swojemu lekarzowi...Niestety, mój stan zdrowia zaczynał się pogarszać ale już nie szukałem pomocy u tego doktora. Wyleczyłem się u innych lekarzy, którzy bardzo mi pomogli i obalili bzdury, które wciskał mi Pan doktor.
Jestem zdrowy.
Ale zapłaciłem wysoka cenę za ufność Panu doktorowi...
Całe szczęście, że są antydepresanty, bo ten człowiek zniszczył mi życie.
Absolutnie nie polecam!!!

Doktor jest świetnym fachowcem, ale jest jeden feler. Ciężko się dodzwonić i umówić na wizytę. Może by tak doktorze rejestracja internetowa? Albo niech ktoś odbiera telefon!!! Sama wizyta i prowadzenie lekarza bez zarzutów! Polecam