lekarz Magdalena Adamowicz

2,2
2,4
2,6
2,6

Spokojna rzeczowa rozmowa - wywiad. Byłam zaskoczona ilością zadanych pytań n/t mojego stanu zdrowia nie tylko dot. laryngologii Jestem bardzo zadowolona. Wrócę tu z pełnym zaufaniem. Maria Koziolkiewicz. Września.

Spokojna rzeczowa rozmowa - wywiad.
Jestem bardzo zadowolona. Wrócę tu z pełnym zaufaniem.
Maria Koziolkiewicz. Września.

Jak wyżej całą wizyta z wypisaniem recepty trwała nie więcej niż trzy minuty,zero zainteresowania pacjentem

Ja byłam na NFZ i ogólnie nie mam zastrzeżeń (chyba, że jest jeszcze jakiś Lekarz o tym samym nazwisku). Z tym, że jakiś szczególnych problemów nie miałam więc nie wiem jak to jest w innych sytuacjach.

Poszłam do tej Pani z problemem częstego kataru i łzawienia oczu. Powiedziałam, że byłam wcześniej u alergologa, który stwierdził, że może to być jeszcze efekt po alergii z okresu wakacji kiedy pyliły trawy i mojego uczulenia na nie i przepisała mi leki oraz powiedziała, że warto wybrać się do laryngologa, bo może to mogą być jakieś polipy lub coś innego no i Pani laryngolog powiedziała, że w takim razie mam brać to co przepisała alergolog i to był koniec... masakra... najgorzej wydane 100 zł w życiu na minute wizyty.

Cała wizyta trwała trochę ponad 1 minutę, zero zainteresowania pacjentem, chęcią pomocy. Byle zaliczyć +1 do wypłaty.