Laryngolog Września

62-300 Września

Lekarz z powołania i na pewno z przeogromną wiedzą :). Serdecznie polecam. Jedyny mankament to że we Wrześni nie przyjmuje popołudniu i trzeba cały czas brać wolne z pracy :/ (pracuję w poznaniu)

Opinia dodana przez: Paulina

NZOZ Laryngolog
Zamysłowskiego 25
62-300 Września

byłem dzisiaj u tego pana i powiem tylko jedno-super.Bardzo fachowo zbadany ,oraz fachowo wytłumaczono przeciwwskazania jak i wskazania(w moim przypadku) co do usunięcia migdałów.

Opinia dodana przez: Mirek

62-300 Września

Doświadczenie ma znaczenie. nie wszyscy lubią być cackani przez lekarzy, ten specjalista zdecydowanie do takich nie należy. mój problem rozwiązał od ręki i tego oczekuje się od prawdziwego fachowca.

Ciszaka 26
62-300 Września

Lekarz wyjątkowy. przede wszystkim przez swoje ludzkie podejście do pacjenta. Profesjonalizm i klasa. Zdiagnozował moje dolegliwości trafnie podczas pierwszej wizyty i po wzięciu kilku tabletek wszystko ustąpiło (wcześniej chodziłam do innego lekarza i niewiele pomagały jego lekarstwa i wskazania). Oby więcej takich cudownych ludzi w tym zawodzie. Polecam wszystkim

Opinia dodana przez: Anna

Stefana Batorego 4a

bardzo dobry,kompetentny lekarz,uprzejmy, miły, stawiający trafną diagnozę

bardzo dobry,kompetentny lekarz,uprzejmy, miły, stawiający trafną diagnozę

62-300 Września

Ja byłam na NFZ i ogólnie nie mam zastrzeżeń (chyba, że jest jeszcze jakiś Lekarz o tym samym nazwisku). Z tym, że jakiś szczególnych problemów nie miałam więc nie wiem jak to jest w innych sytuacjach.