lek. dent. Magdalena Bień

1,7
1,9
1,6

OSOBY KTÓRE ZOSTAŁY POSZKODOWANE PRZEZ MAGDALENĘ BIEŃ WRĘCZ OSZUKANE COŚ Z TYM TRZEBA ZROBIĆ TA KOBIETA NIE MOŻE DALEJ LECZYĆ OTO MÓJ GG3445736 zbierzmy się i zróbmy coś tak być nie może

Nie polecam nikomu obiecuje złote góry a jest ruina i problemy. mysle ze prokuratura zajmie sie ta sprawa :D

Znalazłam tę kobietę teraz okalecza ludzi w Radomsku przy ul. Krakowskiej 34 tel. 446850735

Najgorszy dentysta z jakim mialam do czynienia,do dzis borykam sie z probami poprawienia tego co zrujnowala p. Bien. Nie wspomne o bolu, cierpieniu i pienadzach ktore wyludzila ode mnie Prosba o udostepnienie kopii mojej karty leczenia zostala kompletnie zignorowana -pewnie z obawy przed wykryciem bledow popelnionych przez p. Bien. Jezeli sa osoby ktore znaja droge w jaki sposob mozemy zalozyc tej pani sprawe i stanac na jej drodze do rujnowania zdrowia innych pacjentow prosze o kontakt albert.k@interia.pl

albert.k@interia.pl

BIENIOWA OD PONAD ROKU NIE PRACUJE U DR KUCHARSKIEGO, DOSZŁY MNIE SŁUCHY, ŻE PRZYJMUJE W RADOMSKU. W MEGASAMIE POJAWIŁA SIĘ NOWA, MŁODA DOKTOR - OLA SZCZYGIEŁ, MIAŁEM OKAZJĘ SKORZYSTAC Z JEJ USŁUG I JESTEM BARDZO ZADOWOLONY, JEST MIŁA, DOKŁADNA, CAŁKOWITE PRZECIWIEŃSTWO BIENIOWEJ

to jest tragedia lekko mówiąc. to co ta kobieta robi ludziom jest czystym ... nawet nie da się tego opisać.jak kucharski może trzymać ja u siebie, nie wiem powinno się z nią zrobić porządek i zakazać wykonywania tego zawodu.poza tym gdzie jej etyka lekarska-chyba nawet nie wie co to takiego i jeszcze jedno łamiąc art.8 KEL TO NIE LEKARZ ALE... WIADOMO WĄT Z NIĄ WSZYSCY POSZKODOWANI POWINNI SIĘ ZEBRAĆ RAZEM I DAĆ JEJ NAUCZKĘ ZA LATA OSZUSTWA, WYZYSKU, CIERPIENIA I ZMARNOWANEGO CZASU.OCZYWIŚCIE PIENIĄDZE POWINNY WRÓCIĆ DO POSZKODOWANYCH -ZADOŚĆUCZYNIENIE RÓWNIEŻ POWINNO BYĆ BRANE POD UWAGĘ. NIE CHODZI MI TUTAJ O ZŁOŚLIWOŚĆ ALE ZWYKŁĄ LUDZKĄ SPRAWIEDLIWOŚĆ,GDYŻ WIELE OSÓB MUSI CIĘŻKO PRACOWAĆ BY SKORZYSTAĆ Z TAKIEJ USŁUGI JAK STOMATOLOGIA.ZAINTERESOWANYCH ROZWIĄZANIEM SPRAWY-ZBIERZMY SIĘ WSZYSCY RAZEM PROSZĘ O KONTAKT ZRÓBMY COŚ RAZEM KONTAKT GG: 3445736

wulgarna, chamska, potrafi zdrowe zęby popsuc poprzez złe piłowanie,odradzam

wulgarna, chamska, potrafi zdrowe zęby popsuc poprzez złe piłowanie,odradzam

Czy ta pani jest na pewno stomatologiem?

Czy ta pani jest na pewno stomatologiem?

Tragedia i jeszcze raz tragedia odradziła mi założenie aparatu na zęby tylko stwierdziła, że najlepszym sposobem będą korony. Zniszczyła mi kilka zdrowych zębów i wykonała usługę bardzo niefachowo!!! kilka zębów było wykonane na jednej koronie a nie na kilku. Mało tego do zębów pod koroną wdała się próchnica!! Przed wykonaniem usługi obiecywała że będzie to super wyglądało że zęby będą bezpieczne itp. Dzięki niej mam super problem z zębami. Nie chodzi już nawet o kasę którą na nią wydałem. Powiem kilka słów naciągaczka bez fachu! Nie poleciłbym jej nawet wrogowi. A jeśli czytelniku myślisz że Bien robi dobrze Twoje zęby to idź do innego stomatologa i Ci powie o Twoich zębach a wtedy się przekonasz ze niepotrzebnie straciłeś kupę kasy!! Ponadto przyjdź do niej z reklamacją zobaczysz jak miła osoba wyciągająca pieniążki potraktuje Cię jak zadarmo będziesz coś chciał.

naciągaczka na niczym się nie zna i jest bardzo wulgarna, powinni jej odebrać prawo wykonywania zawodu GOść

GOść