lekarz Magdalena Blok

2,4
2,7
1,6
2,5

Najgorsza dentystka w Poznaniu!!!!!!!!!Godzinami czeka się bo stale,przychodzi po czasie,pobiera pieniądze od pacjenta i z Narodowego Funduszu Zdrowia,jest opryskliwa.Beata

Totalnie nie polecam, szanowna pani doktor przyjmuje na nfz, a zapytana o usluge z jakiej moge skorzystac, odpowiedziala ze tylko przeglad jest darmowy, nic wiecej. ponadto na poczatku za zrobienie zeba mialam zaplacic "ok 150" zl, to schodzac z fotela, okazalo sie, ze 270 zl. zle potraktowanie pacjenta, nastawienie tylko na pieniadze, absolutnie stomatolog niegodny polecenia. gdybym tylko sprawdzila komentarze wczesniej, ale madry polak po szkodzie

Pani dr Blok pochwaliła mi się, że była wykładowczynią na UM, jeżeli ją dobrze zrozumiałem. Generalnie mam negatywne odczucia. Prawdą jest, że dała mi 3 znieczulenia, a policzyła za jedno, niemniej "wyleczyła" mi dwa zęby, a bolą one bardziej niż przed leczeniem! Źle reagują na nacisk, zimno i ciepło, nawet w tej chwili je czuję. Na minus zdecydowanie czas trwania zabiegu-obie wizyty trwały trochę ponad godzinę (dentysta w moim mieście wyrabiał się najczęściej w 0,5h) i przekładanie terminu przez asystentkę (przy drugiej wizycie potrafiła zrobić to dwa razy w ciągu ...

Na minus zdecydowanie czas trwania zabiegu-obie wizyty trwały trochę ponad godzinę (dentysta w moim mieście wyrabiał się najczęściej w 0,5h) i przekładanie terminu przez asystentkę (przy drugiej wizycie potrafiła zrobić to dwa razy w ciągu jednego dnia).
Na plus to, że pani doktor tłumaczy poszczególne czynności w trakcie zabiegu. Jeżeli jednak ktoś poprosiłby mnie o odpowiedź "tak lub nie" odpowiadam "nie".

zapisuję się na NFZ, przygotowuję wszystkie konieczne zaświadczenia a tu za każdą wizytę trzeba płacić! wizyta publiczna u tej pani polega tylko na tym, że spisuje dane na temat ubezpieczenia, kasuje sporą stawkę za 'wyleczenie' zęba i nawet nie wystawia paragonu! podobno to ceny ulgowe... ale u innego stomatologa za tą cenę ząb byłby skończony... bez leczenia kanałowego w sumie miał mnie wynieść 400 zł! po cenie oczywiście jak najbardziej promocyjnej. po przeczytaniu komentarzy na temat tej pani i konsultacji z innym stomatologiem, moja noga już tam nie postanie :)

Chodziłam do tej Pani kilkakrotnie - mój wielki błąd. Powinnam od razu uciekać po pierwszej wizycie. Zapłaciłam jej baaardzo dużo, a pozostałam z zębami, które po jej "leczeniu" trzeba było znowu leczyć już u prawdziwego dentysty. Dodatkowo podpiłowała mi kieł, żeby "ładniejszy był". No kto przy zdrowych zmysłach piłuje zdrowe zęby!!! Protestować ciężko z żelastwem w buzi. To była ostatnia wizyta - miarka się przebrała. A podpiłowany ząb po miesiącu się ukruszył i stał się bardzo wrażliwy na temperaturę, gdzie nigdy z nadwrażliwością problemów nie miałam. Porażka! Nie chodźcie tam!

Przyjeła pacjenta z bólem- wyraźna sugestia usunięcia zęba przez innych stomatologów(praktycznie resztki zęba). Pani postanowiła wykonać leczenie kanałowe nie uprzedzając o koszcie 300 złotych!! skąd biedny student ma tyle wziąć. baba chora i niezrównoważona. Podczas zabiegu kaszlała parchała i w ogole. Ciekawy jestem czy się czymś nie zaraziłem. Ewidentnie nastawiona na KASE. Przy wejściu należy pytać czy wizyta jest płatna, gdyż po przyjęciu legitymacji ubezpieczeniowej zamiast zrobić cokolwiek na koszt NFZ postanowiła zrobic z tego wizyte prywatna. Podejżewam że Pani ów przyjeła pieniądze do łapy i bedzie sie ubiegać o ...

Przy wejściu należy pytać czy wizyta jest płatna, gdyż po przyjęciu legitymacji ubezpieczeniowej zamiast zrobić cokolwiek na koszt NFZ postanowiła zrobic z tego wizyte prywatna. Podejżewam że Pani ów przyjeła pieniądze do łapy i bedzie sie ubiegać o pieniądze z NFZu. (jeśli ktoś wie jak to sprawdzić prosze o odp).
Oczywiście pani się spóźniła około 50 minut. Grzebała sie z pracą około 1,5 h gdzie inny lekarz zrobiłby to 2 razy szybciej i za 1/3 ceny. Stanowczo polecam każdego innego stomatologa.

Wizyta na NFZ kosztowała mnie 300zł gdzie prywatnie za taką usługe zapłaciłam 100zł.

Zdecydowanie nie polecam. Przekłada godziny przyjęcia, próbuje naciągać na kasę i ogólnie jej zachowanie było dziwne-jakby naćpana była. Byłam na jednej wizycie i moja noga już tam nigdy nie zawita!!!

bylem u tej lekarki 3 razy. za pierwszym razem byla to wizyta w ramach NFZ a ona ni z pietruszki powiedziala ze mam zabulic 160 zl. normalne plombowanie i wiercenie. Dala mi plombe swiatloutwardzalna choc o nie nie prosilem. A jej asystentka zawsze prowadzila z nia rozmowy przy mnie o tym jakie NFZ jest niedobre i refunduje to co szkodzi. Ponadto za kazdym razem musialem na nia czekac bo ona sie spozni. Przyjmowala mnie po godzinnym opoznieniu. Dziwnym trafem zawsze wyskakiwalo to samo, "Bo ktos ja wozkiem zatarasowal w sklepie i korki sa". Sorry ale umawiamy sie na godzine to powinna wczesniej juz byc i czekac.

NIE POLECAM

fundusz nie polecam bo stale jest na haju