lekarz Magdalena Bocianowska

Internista

1,4
1,2
1,2

Chroń nas Boże przed takimi lekarzami.Pani doktor przyjeżdża do mojej mamy do domu na konsultację.Mama porusza się o lasce.Jest mocno pochylona , kręgosłup w strasznym stanie.Od dawna mama nie robi samodzielnie zakupów, zejście po schodach to dla niej ogromny wysiłek do tego dochodzą inne schorzenia.Pani doktor ma wgląd do dokumentacji.Widzi też że w łóżku leży tata , staruszek skazany już tylko na łóżko.Po oględzinach informuje nas że decyzja przyjdzie pocztą za dwa tygodnie.I przyszła, pani doktor orzełka że mama jest zdolna do samodzielnej egzystencji.Pytam się ile lat trzeba studiować za pieniądze podatników żeby takie decyzje wydawać. Życzę pani doktor spokojnej starości,w zdrowiu i żeby pani mogła sama egzystować i nie szukała pomocy u lekarzy.

potwierdzam wcześniejsze opinie,lekarz internista orzeka w sprawie chorób narządu ruchu.co p.doktor stwierdzi w takim badaniu ? pytam się po co skoro ma badania rezonansu magnetycznego dotyczące kręgosłupa czy szyjnego czy też lędżwiowego, itp.przecież w dniu badania nie muszę odczuwać dolegliwosci z tym związanych.nie miła nie ma dyskusji

Nie miła. Nie uprzejma.nie polecam.brak kompetencji jeśli chodzi o choroby neurologiczne.nie dostępna nie ma z nią dyskusji

lekarz bez kompetencji , niemiła ,brak podejścia do pacjenta ,nie powinna orzekać w zus jako orzecznik ,nikomu nie życzę aby na nią trafił

Bez sensu.pani nieprzyjemna.niegrzeczna .nieuprzejma i wredna po prostu nikomu nie polecam jako lekarza bo jest niedouczona