lekarz Magdalena Falkowska

Psychiatra

3,3
3,7

Pani podeszła do mnie zdecydowanie nieobiektywnie. Zadawała mi pytania nacechowane emocjonalnie, w sposób niegrzeczny, manipulując moimi emocjami i dając mi wyraźnie do zrozumienia, że nie traktuje mnie poważnie. Co więcej, w gabinecie poza nami były dwie przypadkowe osoby - ani lekarze, ani pielęgniarki, w sumie nie wiadomo kto. Te dwie osoby także nie omieszkały wyrazić swoich opinii. Na koniec uznała, że wymagam hospitalizacji i wbrew mojej woli wysłała mnie karetką do innego miasta. Co ciekawe, jakoś drugi lekarz stwierdził, że nic mi nie jest, a już z pewnością nie muszę zostać w szpitalu, i pozwolił mi wrócić do domu. W międzyczasie okazało się, że nie tylko muszę samodzielnie wrócić do Wrocławia, ale też sanitariusze "zapomnieli przekazać" mojego dowodu osobistego.
Unikać jak ognia!

Lekarz godny polecenia,kontaktowa,sympatyczna i skuteczna w leczeniu. Polecam

Lekarz godny polecenia,kontaktowa,sympatyczna i skuteczna w leczeniu.
Polecam

moja opinia jest zdecydowanie subiektywna, ale Pani dr wzbudziła moje zaufanie od pierwszej wizyty, potraktowała sytuację rzeczowo i konkretnie, ale potrafiła zachować dystans i sprawić bym ja nabrała go w danej, ciężkiej sytuacji.