Magdalena Franiel-Grząśko

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Pani doktor nie dość że jest ładna do tego profesjonalna i posiada umiejętność dobrego podejścia do pacjenta.Polecam ten gabinet. Do tego urządzony w świetnym stylu. Dobry gust Pani Magdy ? No i jeszcze jedno. W czasie zabiegu mogłem oglądać mecz w tv który wisiał nad moją głową.

pani dr.bardzo ładna kompetentna i bardzo delikatna.Dba o miła atmosfere.Wizyta bezbolesna i pacjent jest informowany o kazdym ruchu.Ponad to przypomina o wizycie telefonicznie co jest bardzo wygodne.Wspópracuje z dobrym labolatorium i jej koronki sa piekne.Wszystko na czas i bardzo dobra jakosć.

Pani doktor ma fantastyczne podejscie do pacjentów,poswięca im dóżo czasu.Ma świetny kontakt z dziećmi.Nie ma dla niej dziecka którego nie da sie przekonać do leczenia.Bardzo profesjonalna.Miły gabinet i przytulny.Całkiem nie przypomina gab.stomat.Dziekujemy

Pani Franiel nie była w stanie zachęcić i przekonać do siebie mojej córki. Gdy zauważyła, że nic nie zdziała straciła zainteresowanie młodym pacjentem. Przekazała dziecko swjej pomocnicy, a sama zajęła się rozmową przez telefon. O kolejnej wizycie już nam nie przyponiano:(