lekarz Magdalena Garbacz-Michaluk

Psychiatra

2,7

Po roku leczenia u pani doktor , mam myśli samobójcze. Na początku naszej współpracy , zaznaczyłem pani doktor , że chciał bym zadbać o swoje zdrowie , regularnie jeść , pić wodę , zadbać o sen , aktywność fizyczną. Usłyszałem jedynie żebym uważał na darzenie do ideału ! Tym sposobem pani doktor podważa zdrowy styl życia , który promowany jest przez wielu lekarzy, którzy starają się pomóc osobie chorej , a nie z zawiści manipulują pacjentem. Dziękuję za współpracę i wsparcie , pani metody doprowadziły mnie do skrajnej depresji

Bardzo NIE POLECAM pani doktor Garbacz-Michaluk. Jest to jeden z tych lekarzy, którzy potrafią przyjąć 10 pacjentów w godzinę, na każdego poświęcając dosłownie kilka minut. Pani doktor nie zapytała o podstawowe rzeczy, oceniła na podstawie szczątkowych informacji, po czym wystawiła receptę na dość niebezpieczne leki (stwierdziła, że są zupełnie nieuzależniające, przy czym substancja, którą mi przepisała, jest jedną z najtrudniej odstawianych). Na pytanie o psychoterapię odpowiedziała, że przy moich problemach nie widzi powodu, dla którego miałabym uczęszczać na psychoterapię. Jeśli liczysz na prosty dostęp do psychotropów, to jest miejsce, do którego polecam się udać. Jeśli liczysz na profesjonalną poradę, pomoc, czy nawet rozmowę, omijaj szerokim łukiem.

Bylem bardzo mile zaskoczony po wizycie u Pani Dr. Garbacz. Pelny profesjonalizm, kompetencje z jakimi jeszcze sie nie spotkalem u lekarza psychiatry. Polecam Pania Doktor na 100%.