Cieszę się, że uczęszczam do Pani Magdy. Jest mi momentami ciężko, bo terapia to praca z emocjami, a ja cale życie uciekałam od emocji, zwlasza lęku, który mi przerażał. Zaczynam akceptować lęk i jest mi coaraz łatwiej funkcjonować. Akceptacja daję niesamowitą ulgę. Wogóle nie rozumiem dlaczego cale życie potrzebowałam walczyć z lękiem. A wystarczyło go po prostu zaakceptawać i on wcale mnie teraz nie przytłacza. Wręcz przeciwnie odczuwam go dużo mniej. Wszystko to osiągnęłam i dalej będę osiągała, bo nie rezygnuję, z Pania Magdą. I chwała jej za to. Za jej cierpliwość, bo czasami teraz z perspektywy widzę, że musiałam być męcząca. Pazurami broniłam się przez akceptacją. Chciałam mieć efekty bez żadnej pracy własnej, natychmiast, bez wysiłku. Po prostu chciała, żeby w jakiś cudowny sposób ona zabrała ode mnie to uczucie. Z perspektywy czasu widze jakie to było dziecinne. Dziękuję Pani Magdo, za to że nie zostawila mnie Pani i akceptowala taką jaką jestem.

Jak dla Pani doktor to pelen profesjonalizm. Leczę się u niej z nerwicy. Łatwo nie jest. Czasami mam ochote to rzuci. Na szczęście dzięki Pani Magdzie, jej wsparciu, tłumaczeniu i zrozumieniu trwam w terapii, a co najważniejsze widzę skutki. Lęki ciągle mam i zdaję już teraz sobie sprawę, że moje lęki nie miną, natomiast ich nasilenie jest dużo mniejsze, można byrzec że znikome i objawy fizyczne, które temu towarzyszą praktycznie nie istnieją. Nauczyłam się też akceptowa moje emocje, m.in. właśnie lęk i to mi głównie pomaga. Teraz rozumiem, że akceptacja, czyli pojęcie które kiedyś dla mnie nie istniało, to podstawa, na której teraz buduję resztę. Polecam i terapię i Panią Magdę. Świetna kobieta

Bardzo jestem zadowolony ze współpracy z Pania doktor. Jestem u niej w terapii od 7 miesięcy. Poszedłem ze zdiagnozowaną depresją. Długo się zastanawiałem czy wogóle skorzystać z terapii. Mój psychiatra sugerował mi podjęcie terapii już na początku leczenia. Jednak mnie się nic nie chciało, w nic nie wierzyłem. Teraz żałuję że tak zwlekałem. Z perspektywy czasu widzę, że o rok czasu wydłużyłem sobie chorobę. Terapia to moim zdaniem podstawa, przy czym pomoc psychiatry też. Według mnie dobrze jest połączyć przynajmniej na początku wizyty u psychiatry z równoległą terapią u psychoterapeuty. Jako psychoterapeutę polecam Panią Magdę. Kompetentna, ciepła i pełna zrozumienia kobieta. Bardzo dobrze tłumaczy, jest w prawdziwym kontakcie. Super, polecam.

Powiem szczerze specjalnie szukałem profilu Pani psycholog, aby wyrazić swoją opinie i podziękować Pani Magdzie za udzieloną mi pomoc, wsparcie zrozumienie, ale też za fachową wiedzę. Zachęcam też wszystkich, którzy mają problemy związane ze swoimi emocjami, kontaktami z ludźmi, pracą zawodową do korzystania z jej pomocy. Naprawdę ja przejrzałem na oczy i zacząłem na nowo funkcjonować. Nie była to łatwa droga, mierzyłem się z własnymi słabościami, z emocjami których się bałem, których unikałem. Jednak było warto bo dzisiaj zupełnie inaczej funkcjonuję a Pani psycholog cały czas mi towarzyszyła i była ogromnym wsparciem. DZIĘKUJĘ BARDZO!!!!

Jeśli ktoś potrzebuje iść na terapię to na 100% polecam Panią Magdę. Dla mnie to jest osoba kompetentna, ciepła i pełna wrażliwości. Czuję się przy niej bezpiecznie i zaopiekowany. Zgadzam się z opiniami, że terapia łatwa nie jest, natomiast ja to już doświadczyłem, że przynosi efekty. Po rozstaniu z partnerką nie mogłem się pozbierać. Z pomoca Pani Magdy doszedłem do siebie i zacząłem na nowo żyć. Choć przed terapią uważałem, że mój świat już się skończył. Polecam

Jestem pod wrażeniem pracy z Panią Magdą. Bardzo szybko zauważam u siebie zmiany na korzyść. Skończyły się wahania nastrojów, a nawet jak czasami się pojawiają to wiem jak sobie z nimi radzić. Dużo lepsze mam kontakty z ludźmi z pracy. Nie mam problemów z poznawaniem nowych ludzi, nie boję się wychodzić z domu. Super

Uczęszczam do Pani Magdy na terapię i jestem bardzo zadowolona, bo widzę efekty, widzę zmiany na lepsze w swoim życiu, w swoich emocjach w swoim postępowaniu. Polecam wszystkim którzy nie radzą sobie, którzy chcą coś zrobić dla siebie, którzy się pogubili. Ja osobiście dzięki Pani Magdzie wychodzę na prostą. DZIĘKUJĘ

Jestem pod wrażeniem pracy Pani Magdy. Super mi się z nią współpracuje, terapia nie jest łatwa, natomiast ona świetnie mnie prowadzi i daje potrzebne wsparcie i poczucie bezpieczeństwa. Pozwala mi przyjrzeć się własnym emocjom i nauczyć inaczej sobie z nimi radzić. Super sprawa. POLECAM

Dzięki opinią zamieszczonym na portalu zdecydowałam się na wizyty u Pani Magdy. Jestem po 3 wizycie i uważam że to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Przede wszystkim czuję że jest pod fachową opieką a po drugie wiem że jestem zrozumiana i zaopiekowana. Super kobieta.

Pani Magda to dobry terapeuta. Pomogła mi wyjść z depresji. Cały czas czułem jej wsparcie i dzięki temu udało mi sie ten trudny proces przetrwać. Polecam wszystkim cierpiącym emocjonalnie. Ja nie rozumiem dlaczego ludzie obawiają się terapii. Ja bez terapii skończyłbym w szpitalu psychiatrycznym.

Wciąż poszukujesz "Psycholog Aleksandrów Łódzki"?

Anna Miżowska

Psycholog dziecięcy mgr Igor Wiśniewski
Organizacji WiN, 11/38

Dariusz Pysz-Waberski

Pomoc psychologiczna
Nad Życie - Centrum Wsparcia w Chorobie Nowotworowej dla Dorosłych, Młodzieży i Dzieci oraz ich bliskich
Bednorza 6/7
Pszczyna