mgr Magdalena Gruda-Kiełbik

Psycholog, Psychoterapeuta

Jestem zadowolona z terapii u pani psycholog. Łatwo nie jest, natomiast jest to moim zdaniem opłacalna inwestycja.

Ja jestem bardzo zadowolona. Otrzymuję to czego potrzebuje. Wsparcie i zrozumienie, ale również uczę się brać odpowiedzialność za swoje decyzje. Dla mnie to jest duża nowość i jednocześnie dobrze mi z tym. Poznaję się na nowo a Pani Magda fajnie towarzyszy mi w tej drodze. Polecam

Bardzo dobry fachowiec. Jest osobą godną polecenia. Proces terapii nie jest łatwy, ale dzięki Pani Magdzie spokojnie można go przejść. Daje duże poczucie bezpieczeństwa. Polecam

Dobry fachowiec. Bardzo konkretna osoba. Widzę efekty i to mnie zadowala. Nie mówię, że zawsze jest słodko, ale to tylko dla tego, że terapia własna sama w sobie nie jest łatwą sprawą dla osoby, która ja przeżywa. Polecam

Bardzo dobrze mi się pracuje z Panią Magdą. Jestem zadowolona z efektów terapii. Leczę się na nerwicę oraz zaburzenia odżywiania. Poprawa jest ogromna po półrocznej terapii. Wiem że czeka mnie jeszcze długa droga, ale dzięki Pani Magdzie się nie poddam. Super osoba.

Dzięki opinią zamieszczonym na portalu zdecydowałam się na wizyty u Pani Magdy. Jestem po 3 wizycie i uważam że to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Przede wszystkim czuję że jest pod fachową opieką a po drugie wiem że jestem zrozumiana i zaopiekowana. Super kobieta.

Ciesze się,że jestem w terapii u Pani Magdy. Jest to osoba pełna życzliwości, zrozumienia, ciepła. Leczę się na nerwicę i dzięki niej wychodze na prostą. Polecam

Jestem pod wrażeniem skuteczności Pani Magdy. To mój trzeci psychoterapeuta. Dopiero u niej widzę, że wychodzę na prostą. Nie radziłem sobie z emocjami, z pracą z rodziną. Powoli widzę efekty, poprawę. Jest to odczuwalne nie tylko dla mnie ale i dla moich bliskich. Polecam

Jestem pod wrażeniem pracy Pani Magdy. Super mi się z nią współpracuje, terapia nie jest łatwa, natomiast ona świetnie mnie prowadzi i daje potrzebne wsparcie i poczucie bezpieczeństwa. Pozwala mi przyjrzeć się własnym emocjom i nauczyć inaczej sobie z nimi radzić. Super sprawa. POLECAM

Polecam Panią Magdę. Mnie wyciągnęła z poważnej nerwicy. Dzisiaj już normalnie funkcjonuję. Nie wyobrażam sobie siebie bez pomocy Pani psycholog. Chyba bym zwariowała.