mgr Magdalena Gruda-Kiełbik

Psycholog, Psychoterapeuta

Bardzo dobrze wspominam terapię u Pani psycholog. Fachowa i kompetentna osoba, jednocześnie z duża dozą zrozumienia. Polecam

Bardzo serdecznie polecam Panią psycholog. Jestem u niej w terapii i czuję ogromną poprawę. Nie radziłem sobie z życiem, z problemami, po prostu przerosły mnie. Już po prawie 2ch miesiącach terapii wiem, że wychodzę na prostą. super sprawa. Polecam

Uczęszczam do Pani Magdy na terapię i jestem bardzo zadowolona, bo widzę efekty, widzę zmiany na lepsze w swoim życiu, w swoich emocjach w swoim postępowaniu. Polecam wszystkim którzy nie radzą sobie, którzy chcą coś zrobić dla siebie, którzy się pogubili. Ja osobiście dzięki Pani Magdzie wychodzę na prostą. DZIĘKUJĘ

Po rozstaniu ze swoim partnerem nie mogłam dojść do siebie. Odsunęłam się od ludzi, zaczęłam mieć problemy w pracy. Dzięki Pani Magdzie zaczynam wychodzić na prostą i jestem jej za to bardzo wdzięczna. To bardzo ciepła osoba, fachowa i pełna zrozumienia. Polecam

Powiem szczerze specjalnie szukałem profilu Pani psycholog, aby wyrazić swoją opinie i podziękować Pani Magdzie za udzieloną mi pomoc, wsparcie zrozumienie, ale też za fachową wiedzę. Zachęcam też wszystkich, którzy mają problemy związane ze swoimi emocjami, kontaktami z ludźmi, pracą zawodową do korzystania z jej pomocy. Naprawdę ja przejrzałem na oczy i zacząłem na nowo funkcjonować. Nie była to łatwa droga, mierzyłem się z własnymi słabościami, z emocjami których się bałem, których unikałem. Jednak było warto bo dzisiaj zupełnie inaczej funkcjonuję a Pani psycholog cały czas mi towarzyszyła i była ogromnym wsparciem. DZIĘKUJĘ BARDZO!!!!

Cudowna, ciepła kobieta. Dzięki niej pozbyłam się nerwicy i chwała jej za to. Kazdy nowy dzień to był dla mnie koszmar. Natrętne myśli i lęki nie pozwalały mi normalnie funkcjonować. Bez Pani doktor chyba skończyłabym w psychiatryku. Bardzo Pani dziękuję.

Szybka i fachowa pomoc. Dużo ciepła życzliwości i wsparcia. Polecam wszystkim tym, którzy borykają się z różnymi życiowymi problemami

Jestem pod wrażeniem pracy z Panią Magdą. Bardzo szybko zauważam u siebie zmiany na korzyść. Skończyły się wahania nastrojów, a nawet jak czasami się pojawiają to wiem jak sobie z nimi radzić. Dużo lepsze mam kontakty z ludźmi z pracy. Nie mam problemów z poznawaniem nowych ludzi, nie boję się wychodzić z domu. Super

Szybka fachowa pomoc. Cierpiałam na depresję. Dzisiaj mogę powiedzieć, że tylko dzięki Pani doktor funkcjonuję. jeszcze do niej uczęszczam, ale są to tylko wizyty wzmacniające. Bardzo Pani dziękuje. Gorąco polecam

Jestem bardzo zadowolona ze sposobu prowadzenia terapii przez Panią Magdę. Ma duże poczucie taktu, daje dużo bezpieczenstwa. Przy niej naprawde można na nowo polubić życie, a tego bardzo potrzebowałam. Polecam