lek. dent. Magdalena Gryma

znajomy polecił mi to miejsce i musze przyznać, ze się nie zawiodłem. Implanty zrobione sprawnie i co najważniejsze praktycznie bezboleśnie

Dla mnie wizyta przebiegła w bardzo dobrej atmosferze. Na pewno do pani doktor wrócę w przyszłości i na pewno zrobię to bardzo szybko.

Byłem u pani doktor w tamtym tygodniu i wszystko było bardzo dobrze. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług pani doktor.

Rewelacyjna obsługa. Moim zdaniem zawsze najważniejsza jest obsługa pacjenta. W przyszłości jeszcze nie raz odwiedzę panią dentystkę.

Jakby nie ta pani to nie miałbym wyleczonych zębów. Polecam w stu procentach bo to jest najlepsza dentystka w całym kraju.

Kilka tygodni temu byłem na wizycie i cała wizyta przebiegał w bardzo dobrej atmosferze. Mam trochę zębów do naprawy to jeszcze nie raz przyjdę na wizytę.

Wszystko przebiegło bardzo dobrze. Moim zdaniem warto skorzystać z tego miejsca bo lepszego na pewno nie da się znaleźć.

Jestem mega zadowolony z wizyty u pani dentysty. Każdy kto chce wybrać bardzo dobrego dentystę to polecam ten gabinet.

Skorzystałem z tego gabinetu i wszystko było bardzo dobrze. W przyszłości na pewno skorzystam z tego gabinetu.

Fantastyczny gabinet. Przede wszystkim duża dbałość o bezpieczeństwo w czasie pandemii. Profesjonalne podejscie lekarza oraz całego personelu. Od samego początku bylem poinformowany precyzyjnie o całym leczeniu a w jego trakcie byłem zaopiekowany z dużą starannością na każdym jego etapie. Przyprowadziłem do tego lekarza swoją najbliższą rodzinę i śmiało mogę polecić Panią Doktor Magdalenę i cały gabinet DENTIMA.