lekarz Magdalena Jarząb

Psychiatra

3,9
3,9
3,7

Empatyczne i uważne podejście do małego pacjenta...pani doktor przede wszystkim rozmawia z dzieckiem i nawiązuje z nim relacje. Dzięki wiedzy i doświadczeniu jakie posiada moim zdaniem Pani Doktor jest BARDZO dobrze dobrana farmakoterapia...a przy tym Pani Doktor cały czas wspiera rodziców!! Nie potrafię się nachwalic i dziękuję, że trafiliśmy do Pani Doktor!!!

ja nie narzekam na Panią doktor nigdy nie odmówiła mi pomocy zawsze mogę na nią liczyć nawet telefonicznie jak jest mi cięzko to mi pomoże.Jestem dla niej trudnym pacjentem ,ale cokolwiek powie to po pewnym czasie do mnie dociera i staram się zmieniać siebie.jak dla mnie jest super i zdania nie zmienię a jeżeli komuś się wydaje że idąc do psychiatry będzie głaskany pogłowie i żałowany to się myli.Wolę jak jest szczera i powie to co myśli niż bajerownie.Jestem z Pani doktor Jarząb bardzo bardzo zadowolona :):):)choć nie zawsze jest mi łatwo ale gdyby nie Pani doktor już bym NIEŻYŁA.

Super podejście do pacjenta. Polecam Wszystkim bardzo serdecznie Panią Doktor. Pani doktor jest ciepłą, życzliwą osobą , a przede wszystkim jest świetnym lekarzem.

Super podejście do pacjenta.

Pani doktor jest młoda, inteligentna, ambitna, ciągle sie doksztalca. I to są niewątpliwie plusy. Przykłada się do tego co robi. Minusem jest brak doswiadczenia i przesadna wiara w swoją wiedzę i umiejętności. Podważa dignozy bardziej utytulowanych i doświadczonych lekarzy,( nie wiem jak jest w innych wypadkach - ale jej diagnoza, postawiona w miejsce tej z którą żyłam od lat ponad dwudziestu, po kilku wizytach u niej, okazała się kompletną pomyłką i skierowała leczenie na dobre kilka lat w ślepą uliczkę...) Nie chcę nikogo zachęcać i nikomu odradzać - trudno mi ...

Nie chcę nikogo zachęcać i nikomu odradzać - trudno mi wydac jakąś jednoznaczną opinię o tej lekarce. Byc może będzie z niej kiedys bardzo dobry lekarz, na razie jest jaka jest...

W moim przypadku Pani doktor w ogóle się nie sprawdziła, miałam wrażenie że przepisuje mi lekarstwa trochę na oko, kilka raz niestety pomyliła się. Dobrze że udałam się do innego lekarza, bo mogło sie to dla mnie źle skończyć. Odniosłam wrażenie, że nie ma doświadczenia w leczeniu pacjentów, a być może brało się to z braku jej wiedzy. Zraziło mnie takze do niej jej podejscie, była bardzo obcesowa, rutynowo podchodząc do mojej choroby, co chyba u tak młodego lekarza nie jest dobre. Ostatecznie nie polecam, bo ani nie okazał się skuteczna, a tym bardziej u

Gorąco polecam. Pani doktor jest bardzo skoncentrowana na pacjencie. Poszedłem i zostałem uleczony. Trochę to zajęło ale inni lekarze prorokowali, że nic z tego nie będzie i, że nie ma dla mnie nadziei. Dziękuję Pani doktor.

Jestem bardzo zadowolona z dotychczasowego leczenia u pani doktor Jarząb, i tak w ogole, no i dlatego ze ona pierwsza umiala tak naprawde dobrac takie leczenie, na ktorym czuje sie dobrze, i chociaz powiedziala przy tym pare zdań, które były dla mnie nieprzyjemne, to chyba w sumie wyszło mi to na zdrowie. Lecze sie u niej juz dlugo i mam do niej zaufanie.

Pani doktor jest osobą wzbudzającą zaufanie, potrafi słuchać, dzięki czemu można jej opowiedzieć o swoich problemach, co dla mnie ma ogromne znaczenie, gdyż jestem osobą mającą trudności z mówieniem o sobie. W trakcie każdej wizty pani doktor cierpliwie pomaga mi walczyć z chorobą. Uważam, że to na prawdę dobry lekarz i człowiek. Jestem na TAK.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty, to juz trzeci raz, wydaje mi sie ze leczenie (tabletki, a potem w planie psychoterapia) jest dobre i chyba dziala.

Jest ok.Polecam wszystkim.Jest młoda ale ambitna ,potrafi słuchać,dużo pamięta o swoim pacjencie.Jest dobra w tym co robi.Można jej zaufać.:):):)