lek. dent. Magdalena Katra

3,2
3,2

Spotkałem Panią Lekarz na Izbie Przyjęć Oddziału Chirurgii Szczękowo - Twarzowej w Katowicach. Niemiła, nieprzyjemna, nie informuje o wszystkich konsekwencjach zabiegu a wymaga podpisywania dokumentów, że wszystko wyjaśniła.Podejście nie godne lekarza.Chciała namówić moją żonę do chirurgicznego leczenia złamania żuchwy,a po podjęciu przez zonę decyzji o leczeniu zachowawczym ironizowała i dawała do zrozumienia, że to idiotyczna decyzja. Jak się potem okazało, po wizycie u bardziej doświadczonego chirurga była to najsłuszniejsza droga.Roztaczała wizje jak to operacja jest bezproblemowa dla pacjenta i nic nie mówiła o niedogodnościach z tym związanych.Na szczęście nie wiedział, że na zupełnych laików nie trafiła.Nie wiem na jakim poziomie jest tzw. warsztat stomatologiczno - chirurgiczny i nie podejmuje się oceny tego, ale cała sfera wywiadu i przygotowania do zabiegu oraz relacji z pacjentem i jego bliskimi to porażka. NIE POLECAM, zwłaszcza, iż następne wizyty w ww ośrodku przebiegały w miłej atmosferze u innych lekarzy.

to naprawde bardzo kompetentna pani doktor jest dokladna i zna sie na tym co robi poza tym jest bardzo ciepla i sympatyczna polecam szczegolnie w trudnych przypadkach takich jak zabiegi chirurgiczne ja nie oddalabym sie w rece innego lekarza a w gabinecie panuje fantastyczna atmosfera zupelnie nie jak u dentysty polecam wszystkim

Bardzo kompetentna, sympatyczna o dużej wiedzy- jest lekarzem i lekarzem stomatologiem. Spotkałam ja w klinice w Katowicach na ul.Francuskiej podczas leczenia się w Oddziale Chirurgii Szczekowo-Twarzowej.Skorzystalam tez leczenia zębów w jej gabinecie prywatnym.Naprawdę dobra jakość i nie bolało.Polecam.

Zdecydowanie polecam. pełen profesjonalizm i bez bólu,pani doktor leczy ząbki nie używając wiertła jak dla mnie rewelacja,nie lubię znieczulenia a do tego zabiegu nie jest ono potrzebne!!!i o to chodzi

Zdecydowanie polecam.

cudowna, miła, zabawna...każda wizyta to czysta przyjemnosć a nie konieczność (jak to bywa u innych stomatologów). naprawde gorąco polecam każdemu. osobiście leczyłam u niej zęby i usuwałam kamień :)

Pani doktor jest bardzo kompetentną osobą. Wnikliwie analizuje problem i przedstawia możliwe warianty leczenia w sposób zrozumiały. Jestem bardzo zadowolony z jej usług.

Czytając poprzednie opinie, mam wrażenie, że trafiłam na gorszy dzień pani doktor, trafiłam do niej na dyżur, być może bardziej dba o swoich prywatnych pacjentów, nie mam uwag do jej kompetencji, ale była bardzo nieuprzejma, ja nie dałam jej do tego powodu, już dawno nikt nie potraktował mnie w taki sposób.

polecam wszystkim, jest dobrym fachowcem, a dodatkowo bardzo miła

polecam wszystkim, jest dobrym fachowcem, a dodatkowo bardzo miła

SUPER STOMATOLOG.ŻAŁUJĘ IZ ODESZŁA Z GABINETU W KATOWICACH- PIOTROWICACH!!!PO WYLECZONYCH ZĘBACH WRÓCIŁA MI WIARĘ W DENTYSTÓW-POPRZEDNIA ''PANI STOMATOLOG''USUNĘŁA MI ZDROWEGO ZĘBA ZAMIAST CYSTY NA DZIĄŚLE!!!!POZDRAWIAM PANIĄ MAGDĘ!!!!!NIEDŁUGO ZADZWONIĘ BO MA PANI PODEJŚCIE DO CÓRKI A TYLKO DO PANI NIE STRACHU PRZED WIZYTĄ!!!!

nie polecam!!!!!!!!!!!!!!tragedia!!!!!!Pani doktor na ostrym dyzurze w katowicach chcialaby tylko spac.wiec milych snow !!!