lekarz Magdalena Kleczkowska

1,7
1,9
2,1
1,8

Miałam pewne obawy czytając poprzednie opinie ale możliwość rejestracji wizyty w krótkim terminie była zachęta. Jestem bardzo zadowolona z możliwości skorzystania z dobrej i życzliwej rady pani doktor co do leczenia w najbliższych dniach jak i umówienia wizyty kontrolnej . Lekarz wart polecenia.

ŻENADA ! ! ! Przyszłam z bólem kregosłupa, ledwo co chodzę. Pani popukała swoich super młoteczkiem w kolanko i powiedziala żebym apap brała. Zero profesji. Jak ona została lekarzem - słabo.a na koniec powiedziala, ze jak nie pasuje to sobie mozna zmienic lekarza NIE POLECAM NIKOMU ! ! !

Bardzo polecam !!! Pani doktor posiada intuicję lekarską, jest zawsze bardzo uprzejma, ma bardzo dużą wiedzę. Jednym słowem polecam

Dramat! Zero diagnostyki tylko teorie wyssane z palca.. nawet nie dostałam skierowana na rtg ani rezonans. Pani doktor stwierdzila, że kręci mi sie w glowie nie od kregoslupa, który mnie boli, a od niskiego poziomu zelaza. Oczywiscie skierowania na badanie nie dostałam. Nie polecam!

Może warto przypomnieć lekarzom że oni też chorują i też umierają! życzę Pani doktor żeby była w taki sposób leczona jak "leczy" pacjentów.

Może warto przypomnieć lekarzom że oni też chorują
i też umierają! życzę Pani doktor żeby była w taki sposób
leczona jak "leczy" pacjentów.

Mam poważne wątpliwości czy ta pani jest rzeczywiście lekarzem? Mnie też ta pani zbadała młoteczkiem, niestety w moim przypadku nawet receptę na na środki przeciwbólowe wystawiła błędną. Zmarnowałam skierowanie i czas! Porażka!!

Mam poważne wątpliwości czy ta pani jest rzeczywiście lekarzem?
Mnie też ta pani zbadała młoteczkiem, niestety w moim przypadku nawet
receptę na na środki przeciwbólowe wystawiła błędną.
Zmarnowałam skierowanie i czas! Porażka!!

Witam i pragnę przestrzec wszystkich przed tą Panią doktor.Miałam wątpliwą przyjemność na początku kwietnia 2014 roku w przychodni,,źródło Marii" na karwinach gdzie po ataku bólu kręgosłupa dostałam skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu.Pani zbadała mnie za pomocą młoteczka i stwierdziła że wszystko jest ok ,nie mam symulować a lekarstwa które dostałam(środki przeciwbólowe) mnie uzdrowią.Na prośbe o skierowanie choćby na rtg kręgosłupa stwierdziła że rtg jest szkodliwe i nie warto.Udałam się do innego neurologa na dąbrowie,zrobiłam rezonans który wykazał poważne zmiany i po konsultacji neurochirurgicznej oczekuję na zabieg.Niedowład lewej nogi mrowienia w nodze i bóle w odcinku lędźwiowym kręgosłupa ta pani leczy środkami przeciwbólowymi-szok.Jak się nie znasz to się poddaj i nie szkodź innym.