dr n. med. Magdalena Kołacz

Jestem u pani doktor po kilku letniej przerwie. Jak zawsze profesjonalna i z uśmiechem na twarzy. Polecam

Jestem u pani doktor po kilku letniej przerwie.
Jak zawsze profesjonalna i z uśmiechem na twarzy.
Polecam

miła, rzeczowa.Po każdej wizycie wychodzę spokojna. Polecam Bogusia

miła, rzeczowa.Po każdej wizycie wychodzę spokojna. Polecam
Bogusia

Nie potrafię jednoznacznie ocenić komepetencji tej lekarki, ale faktem jest, że zbagatelizowała moje pierwsze poronienie, czego skutkiem było kolejne poronienie. Lekarz, do którego trafiłam, bardzo szybko zdiagnozował przyczynę...

Ja korzystam od kilku lat z porad i polecam

Ja korzystam od kilku lat z porad i polecam

Dr Kołacz jest bardzo sympatyczna. Wybrałam ją kierując się opiniami z forum i jestem bardzo zadowolona. Wszystko jest bardzo profesjonalne.

Pani Doktor Magdalena Kołacz jest profesjonalistką w tym co robi. Od lat uczęszczam do Niej regularnie. Od 3 lat jestem szczęśliwą mamą, i teraz zdecydowałam się na następne dziecko. Polecam każdej swojej znajomej wizytę u tej lekarki. Nikt nie wyjdzie z gabinetu niezadowolony!

Świetny lekarz,pzyjeła mnie w klinice krakowskiej.byłam bardzo zadowolona'rozwiała moje wątpliwości o moim zdrowiu

Przyjmując co kilka minut pacjentkę daje w pigułce wszystko na co czas pozwala.Jestem pełna podziwu.Byłam kiedyś na wizycie prywatnej a teraz "publicznej". I bez różnicy.Bardzo polecam.

Na pierwszej wizycie u Pani dr.zostałam mile zaskoczona :),bez żadnego proszenia,dr.zrobiła cytologię i usg dopochwowe !!! Odpowiada na pytania,konkretna,sympatyczna.Polecam !!!

super;) bardzo miła atmosfera, bezpośredni kontakt, zero opini, delikatna.. "super hiper" słowami samej Pani Doktor ;)