dr n. med. Magdalena Kołacz

Jestem zachwycona - polecam każdej kobiecie. Dawno niespotkałam tak wyjątkowego lekarza.

Bardzo kompetentny lekarz. Pani doktor skrupulatnie wypytuje o historię zdrowotną pacjenta i nie bagatelizuje szczegółów. Poświęca pacjentowi dużo czasu i wyczerpująco odpowiada na zadane pytania.

Polecam. Pani doktor spełnia wszystkie oczekiwania pacjentki

Polecam. Pani doktor spełnia wszystkie oczekiwania pacjentki

Pzyjemnie spotkać doktora, który wytłumaczy i pomoże

Pzyjemnie spotkać doktora, który wytłumaczy i pomoże

Pierwszy raz spotkałam się z tak miłym, bezpośrednim a zarazem kompetentnym lekarzem.

Myślę,żę pozostawienie samej sobie tydzień przed terminem planowanego porodu minęło się z celem:/Zle odczytane wyniki badań spowodowąły nie przyjeceim do wybranego wcześneij szpitala:/Ogólnie jako ginekolog ok:/, ale zmęczenie i przyjmowanie po godzinach robi swoje:/

Bardzo dobry lekarz osoba godna zaufania, uprzejma, nie bagatelizująca problemów. Prowadziła bardzo dobrze moja problemową ciążę. Polecam

Pani doktor prowadziła moją pierwszą ciążę. Było to 3 lata temu, ale był to też mój pierwszy kontakt z ginekologiem. Po różnych doświadczeniach i kontaktach z innymi lekarzami, uważam, że jest wyjątkowym lekarzem

Z przyjemnością przyjdę na następną wizytę

Z przyjemnością przyjdę na następną wizytę