lekarz Magdalena Kostera-Wydra

Bardzo polecam Panią Doktor. Prowadzi moja trzecia Ciążę i nigdy nie mogłam narzekac. Zawsze mila, uśmiechnięta, i zaangażowana. Wszystko wytlumaczy, zawsze sluzy pomocą, o każdej porze dnia i nocy. ! Polecam w 100%.

Cudowna Pani doktor z wielkim sercem. Ma super podejscie do pacjetak..mozna zawsze na nia liczyc, dziekuje Pani Magdo:*:*

Jestem bardzo zadowolona z tego, ze trafiłam na Pania doktor. Udzielała fachowych porad, na kazde pytanie odpowiadała. Interesowała się i poświęcała mi, jako pacjentce, maksimum uwagi. Wiadomo, czas to pieniądz, lecz podczas wizyty nie odczuwało się tego. Specyficznego poczucia humoru nie zauważyłam, widocznie było takie, jak moje. Osobiście polecam ten gabinet.

Pani Doktor to wspaniała miła kobieta,bardzo wyrozumiała,dzięki Pani Doktor poród się odbył bez żadnych komplikacji.NAPRAWDĘ POLECAM.Magdalena Wątróbska

czy mogłby kotos podac numer telefonu aby umówic sie do pani doktor na wizytę

czy mogłby kotos podac numer telefonu aby umówic sie do pani doktor na wizytę

Witam!!! Pani doktor jest wspaniała. Miałam problemy, ale Pani doktor mi pomogła. Pomimo tego, że nie byłam jej pacjentką, pomimo iż nie miała już wolnego miejsca aby mnie przyjąć, ale przyjęła, bardzo polecam.Bardzo dobry doktor.

Świetny lekarz poleciłam już kilu znajomym podzielają również moją opinię super opieka w czasie ciąży, podczas pobytu w szpitalu też w 100%, po porodzie po zakończonym obchodzie również potrafiła znaleźć chwilkę żeby zajrzeć i zapytać co słychać, doradzić. Świetna jest Pani Madzia polecam naprawdę wszystkim, bo takiego zainteresowania nie doświadczyłam podczas pierwszej ciąży dlatego mogę powiedzieć, że jest super. Pacjentka Jola.

Naszej Pani Doktor będziemy wdzięczni do końca życia dzięki niej mamy naszą ukochaną Victorię,bardzo gorąco polecam jedyny lekarz któremu możemy zaufać.Dziękujemy bardzo.Dominika Szeredko.

Dziękujmy ,że mamy jeszcze takich specjalistów jak Pani doktor . Jestem wdzieczna za opieke i poświecenie jakim mnie Pani Doktor obdarzyła , mam nadzieje że z ta ciąża bedzie wszystko w porzadku ;)

początkowo doskonały lekarz ale z czsem olewa pacjęta i zdziera zniego corawięcej kasy