lekarz Magdalena Kostera-Wydra

Pisze wkurzony mąż. Ta Pani zdarła z mojej żony 100 PLN twierdząć, że jest zdrowa. Tymczasem inny lekarz 2 dni później stwierdził zapalenie jajników i grzybicę. Zajebista specjalistka, tylko jej pieniędzy więcej trzeba.

Pisze wkurzony mąż.

Zajebista specjalistka, tylko jej pieniędzy więcej trzeba.

Na początku wydaje się bardzo miła. W rzeczywistości pani doktor jest bardzo łasa na pieniążki,chodziłam do niej całą ciążę na początku brała 70 zł, a podkoniec już 90 zł, podczas wizyty niesamowicie uprzejma, ale gdy w końcu przyszło do rozwiązania i zdecydowałam, że poród odbierze inny lekarz, zachowała się wręcz po *******.Udawała wielce obrażoną, a podczas obchodu w szpitalu w którym rodziłam wręcz udawała, że mnie nie zna, chociaż podczas każdej prywatnej wizyty świetnie mnie kojarzyła,łącznie z tym czym się zajmuję. Nawet nie spytała o moje, ani dziecka samopoczucie. Zdecydowanie nie polecam.