lekarz Magdalena Kostera-Wydra

W pełni zaspokoiła moje oczekiwania, bardzo interesowała się w czasie mojego pobytu w szpitalu przed porodem,jak i po.

zawiodłam się na pani doktor.mój syn ledwo uszedł z życiem

zawiodłam się na pani doktor.mój syn ledwo uszedł z życiem

Jedna z nielicznych lekarzy którym jeszcze zależy na pacjętach (nie tylko swoich).

mam mieszane uczucia,jeśli chodzi o p.Doktor

mam mieszane uczucia,jeśli chodzi o p.Doktor

Jestem zadowolona ze poszlam do tej Pani Doktor do tej pory leczylam sie u pani Kościuk , która wiecznie mówila że coś mi dolega i wychodziłam tylko z receptą na osttaniej wizycie powiedziala mi ze mam nadżerkę i trzeba ja wypalić wkurzylam się i wiecej tam nie poszlam .zdecydowałam sie pójść prywatnie do pani Kostery-Wydry i okazalo sie ze jestem zupelnie zdrowa takze polecam naprawde !!!!!!!

Jestem z P.Doktor bardzo zadowolona, pomogła mi, i jestem w 5 miesiacu ciazy,polecam kazdemu, to naprawde wspaniały specjalista....

Jestem pod opieką pani doktor od maja 2009r,trafiłam do niej z polecenia koleżanki,wcześniejszy lekarz stwierdził u mnie ciąże pozamaciczną,zrozpaczona postanowiłam z konsultować to z P,Wydrą jak się okazało była to bzdurna diagnoza bo ciąża miała już 5 tyg i wszystko było prawidłowo.Gorąco polecam panią doktor!!! Nie wyobrażam sobie innego lekarza.To bardzo dobry specjalista.

doskonały lekarz. miła i uprzejma w relacjach z pacjentkami.

doskonały lekarz. miła i uprzejma w relacjach z pacjentkami.

Pani doktor od początku prowadzi moją ciążę. NIe jest "przesłodzona" i ma specyficzne poczucie humoru, które mnie akurat bardzo odpowiada, poza tym każdy ma prawo mieć różny nastrój. Bez wględu na zmęczenie, porę tygodnia, czy dnia, nigdy nie odmówiła mi porady czy pomocy i cierpliwie odpowiada na wszystkie moje pytania. NIe panikuje, tylko racjonalnie podchodzi do wszystkich kwestii, co na mnie działa akurat uspokajająco. Co do ceny wizyty to tyle kosztuje teraz prywatna wizyta u specjalisty! A co do jednego z komentarzy, że Pni doktor się wkurzyła, bo prowadziła ciążę, a Pani komentująca zmieniła lekarza odbierającego poród, to się nie dziwię - lekarz zakładając kartę ciązy bierze odpowiedzialność za jej prawidłowy przebieg z rozwiązaniem włącznie! Skoro całą ciąże było ok. - też bym się na miejscu Pani doktor wkurzyła!

Ja polecam bardzo.Jest to jedyna kobieta ginekolog-położnik w Przemyślu,która nie ignoruje pacjentki.Mówię bo wiem nie tylko w oparciu o własne doświadczenie ale dużo moich znajomych chodzi ta sama pozytywna opinia. Nawet kobietom niewykształconym potrafi tak wytłumaczyć,że rozumieją. Oczywiście pewnie jak każdy człowiek ma nastrojowo lepszy i gorszy dzień.Wówczas pacjentka musi wykazać odrobine radości.Sama jest matką i podchodzi z szacunkiem do macierzyństwa. Nie komentuje wszem i wobec,że to głupia baba bo rodzi szóste dziecko.To jest każdego indywidualna sprawa radość lub problem.W moich oczach to dobry specjalista.

Nawet kobietom niewykształconym potrafi tak wytłumaczyć,że rozumieją.