Pani doktor godna polecenia, wspaniałe podejście do dzieci. Byliśmy na pierwszej wizycie i na pewno nie pójdziemy do kogoś innego.

Hmmm... Zrazilam sie do stomatologow przez ich pazerne podejscie do pieniadza, ALE TO BYLO W KOLOBRZEGU (zwlaszcza nie polecam gabinetu na Pomorskiej!!). Przez przypadek trafilam do tych Panstwa i bylo super. Bardzo profesjonalne podejscie do pacjeta, swietna pielegniarka, szybko, bezbolesnie... po prostu warte polecenia!!

Zdecydowanie TAK. Jest to świetny pierwszy stomatolog dla dziecka. Dzięki Pani doktor mój syn nie ma obaw przed wizytą, robiliśmy już kolorowe plomby i lakowanie, zawsze są prezenty i miła atmosfera. Pani doktor pomagała nam nawet wyrwać huśtające się mleczaki (bezpłatnie) :) Szybkość działania Pani doktor i pielęgniarki jest imponująca - rozumieją się bez słów :) Wizyta przebiega sprawnie i bezboleśnie.

Bardzo miła fachowa obsługa, świetny kontakt telefoniczny między wizytami. Leczyliśmy ząbek mojego 8-letniego synka - super podejście do dzieci i anielska cierpliwość przy "trudnym pacjencie" :) Leczenie na trzech wizytach plus kolorowe wypełnienie 90 zł. Gorąco polecam!!!

Polecam innego lekarza w tej samej przychodni- Pana Michała.Rewelacja!! Strach przed wizytą mija błyskawicznie.Nie pójdę do innego lekarza!! Bez bólu, bez strachu, bardzo profesjonalnie

super lekarze , super sprzęt, bez bólu i bez strachu ..polecam największym cykorom

Oczyszczenie i zatrucie kanałów przebiegło bezboleśnie, troche drogo ale narazie fachowo

Polecam, polecam, polecam !!! Miła, uprzejma, sympatyczna. Rewelacyjne podejście do dziecka.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Koszalin"?

Gabinet stomatologiczny Marcin Bogurski

ul. Śląska 4
75-430 Koszalin
ul. Małopolska 1B/5
75-393 Koszalin
Środkowopomorskie Centrum Zdrowia Psychicznego MEDISON - Ambulatoryjna opieka medyczna
Zwycięstwa 119
75-601 Koszalin