lekarz Magdalena Leśniak

Lekarz rodzinny, Pediatra

Pani Magdalena jest pediatrą na medal, z ciepłym i wesołym podejściem do dziecka, mimo paniki rodziców jest w stanie sprawnie i kompleksowo zbadać dziecko (10 miesięcy) Dokładnie tłumaczy i prowadzi dialog z rodzicami, jest energiczna, kontaktowa a przede wszystkim ludzka. Dziękujemy za pomoc, w sytuacji kiedy innych kilku lekarzy powiedziało że mają już weekend.

Pani doktor odmówiła przyjęcia i przebadania dwumiesięcznego dziecka z przeziebieniem(bała się koronowirusa) dobrze jest teraz siedzieć za kilkanaście tysięcy i nic nie robić pacjenci głowy nie zawracają, kilka telefonów z teleporadami i tak można żyć. Ale wie pani dziecko przyjął Pan profesor w Szczecinie i o dziwo nie bał się...

Zjawiłam się w przychodni z dzieckiem gorączkującym 39 stopni, z początkiem anginy. Najpierw próbowano odmówić pomocy w rejestracji, potem sama pani dr wyprosiła mnie z dzieckiem z gabinetu, mówiąc że ma opóźnienia i wielu pacjentów. Prawdziwy powód? Pacjent spoza tutejszego NFZ. Syna zbadała inna lekarka, która już wsiadała do samochodu, ale wróciła do przychodni aby zbadać chore dziecko. Za to serdecznie dziękuję...

Moja juz 3 letnia córeczka była pod opieka Pani Leśniak. Chciała Nas podać do opieki,ponieważ córka nie przybierała na wadze,gdy nadszedl termin szczepienia stwierdzila mukowiscydoze. Długo nie myśląc pojechałam z nią do prywatnego lekarza. Okazało sie,że dziecko ma chore serduszko i koarktacje aorty na tyle powazna,że jeszcze tydzień takiego leczenia i moje dziecko leżało by na cmentarzu. Dzięki Bogu sa jeszcze lekarze z powołania. Nie polecam!!!

Pani Magdalena Leśniak jest najlepszą lekarką jaką znam :D Jest miła, sympatyczna co najważniejsze jest dobrym lekarzem, ale potrafi pomóc w różnych okolicznościach :) Nie zmieniła bym lekarza rodzinnego za nic !!

czesc nazywam sie sebastian szalug chciałem powiedziec ze pani leśniak to świetny lekarz nigdy się nie myli i chciałem pani bardzo za wszystko podziękować

Na Panią doktor zawsze można liczyć, zawsze odbiera telefon i udziela porad. W kryzysowych sytuacjach robi WSZYSTKO by dziecko nie trafiło do szpitala. Wyrozumiała dla dzieci i dla spanikowanych rodziców. Oby więcej takich lekarzy stąpało po naszej gryfickiej ziemi!!!!

Pani Magdalena jest najlepszym lekarzem spośród tych, których znam. Jest bardzo ciepła, miła i życzliwa. Ma przeogromną wiedzę i świetne podejście do swojej pracy.

Lekarz na medal, uprzejma zawsze uśmiechnięta, rozumiejąca pacjenta

Lekarz na medal, uprzejma zawsze uśmiechnięta, rozumiejąca pacjenta

Bardzo dobry specjalista i życzliwy człowiek. Polecam.

Bardzo dobry specjalista i życzliwy człowiek. Polecam.