lekarz Magdalena Leśniak

Lekarz rodzinny, Pediatra

3,9

Najlepszy lekarz jakiego znam !zawsze będziemy jej pscjentami.przyjmie dziecko o każdej porze.I zna się bardzo dobrze na tym co robi !!godna polecenia !!

REWELACJA!!! Szczerze dawno nie spotkałem takiego lekarza - osoby z powołaniem (mimo iż pracuję w służbie zdrowia). W trakcie wakacyjnego wypoczynku nad morzem u rodziny nasz 6,5 roczny syn wymagał pilnej konsultacji medycznej. Rodzina poleciła nam Panią doktor. Co prawda nie było łatwo ;-) ale po telefonicznej konsultacji udało nam się umówić na wizytę. No i tutaj przemiłe zaskoczenie. wszystko na "+": - przemiła osoba, - świetny specjalista, - podejście do pacjenta (zarówno do dziecka jak i opiekuna), którego mogłaby uczyć adeptów sztuki medycznej! Pozdostaje tylko jeden żal - że ...

REWELACJA!!!
No i tutaj przemiłe zaskoczenie. wszystko na "+":
- przemiła osoba,
- świetny specjalista,
Pozdostaje tylko jeden żal - że jest w zdecydowanej mniejszości...
Gorące pozdrowienia dla Pani doktor.
Szymon z rodzicami

Na Panią doktor zawsze można liczyć, zawsze odbiera telefon i udziela porad. W kryzysowych sytuacjach robi WSZYSTKO by dziecko nie trafiło do szpitala. Wyrozumiała dla dzieci i dla spanikowanych rodziców. Oby więcej takich lekarzy stąpało po naszej gryfickiej ziemi!!!!

Zjawiłam się w przychodni z dzieckiem gorączkującym 39 stopni, z początkiem anginy. Najpierw próbowano odmówić pomocy w rejestracji, potem sama pani dr wyprosiła mnie z dzieckiem z gabinetu, mówiąc że ma opóźnienia i wielu pacjentów. Prawdziwy powód? Pacjent spoza tutejszego NFZ. Syna zbadała inna lekarka, która już wsiadała do samochodu, ale wróciła do przychodni aby zbadać chore dziecko. Za to serdecznie dziękuję...

Moja juz 3 letnia córeczka była pod opieka Pani Leśniak. Chciała Nas podać do opieki,ponieważ córka nie przybierała na wadze,gdy nadszedl termin szczepienia stwierdzila mukowiscydoze. Długo nie myśląc pojechałam z nią do prywatnego lekarza. Okazało sie,że dziecko ma chore serduszko i koarktacje aorty na tyle powazna,że jeszcze tydzień takiego leczenia i moje dziecko leżało by na cmentarzu. Dzięki Bogu sa jeszcze lekarze z powołania. Nie polecam!!!

Pani Magdalena Leśniak jest najlepszą lekarką jaką znam :D Jest miła, sympatyczna co najważniejsze jest dobrym lekarzem, ale potrafi pomóc w różnych okolicznościach :) Nie zmieniła bym lekarza rodzinnego za nic !!

Pani Magdalena jest najlepszym lekarzem spośród tych, których znam. Jest bardzo ciepła, miła i życzliwa. Ma przeogromną wiedzę i świetne podejście do swojej pracy.

Ja i moja rodzina jesteśmy pacjentami Pani Doktor Leśniak i bardzo się z tego cieszymy ;) Uczciwa, miła i zna się na tym co robi . Warto również wspomnieć o Paniach Pielęgniarkach, które również mają wspaniałe (DELIKATNE) podejście do dzieci . Moja córcia nie płacze na szczepieniach . Gorąco polecam

czesc nazywam sie sebastian szalug chciałem powiedziec ze pani leśniak to świetny lekarz nigdy się nie myli i chciałem pani bardzo za wszystko podziękować

Przyjechalem z rodzina z Gdanska do Gryfic, moja corka miala goraczke.Pierwszy raz lekarz nas przyjol.Po paru dniach corce sie pogorszylo i wrocilismy do tego samego lekarza celem konsultacji .Pani Leśniak odmowila przyjecia tlumaczac ze tylko jeden raz mogla nas przyjac doraznie, i ze ma swoich pacjetow poumawianych.Ani jednej osoby nie bylo, ubezpieczenie mam wazne.Zglosilem sprawe do NFZ i odrazu zostalismy przyjeci.Pani lekarz powiedziala ze przeciez moglismy sie dogadac.Uwazam ze Pani Leśniak tylko swoich pacjetow traktuje nalezycie, a do lekarza roku to troche Pani brakuje elastycznosci. Tomasz z Gdanska