lekarz Magdalena Leśniak

Lekarz rodzinny, Pediatra

REWELACJA!!! Szczerze dawno nie spotkałem takiego lekarza - osoby z powołaniem (mimo iż pracuję w służbie zdrowia). W trakcie wakacyjnego wypoczynku nad morzem u rodziny nasz 6,5 roczny syn wymagał pilnej konsultacji medycznej. Rodzina poleciła nam Panią doktor. Co prawda nie było łatwo ;-) ale po telefonicznej konsultacji udało nam się umówić na wizytę. No i tutaj przemiłe zaskoczenie. wszystko na "+": - przemiła osoba, - świetny specjalista, - podejście do pacjenta (zarówno do dziecka jak i opiekuna), którego mogłaby uczyć adeptów sztuki medycznej! Pozdostaje tylko jeden żal - że ...

REWELACJA!!!
No i tutaj przemiłe zaskoczenie. wszystko na "+":
- przemiła osoba,
- świetny specjalista,
Pozdostaje tylko jeden żal - że jest w zdecydowanej mniejszości...
Gorące pozdrowienia dla Pani doktor.
Szymon z rodzicami

Zgadzam się z przedmówcą z Gdańska. Miałam taką samą sytuacje. jest to skandaliczne!!!. Anna z Krakowa

Anna z Krakowa

Przyjechalem z rodzina z Gdanska do Gryfic, moja corka miala goraczke.Pierwszy raz lekarz nas przyjol.Po paru dniach corce sie pogorszylo i wrocilismy do tego samego lekarza celem konsultacji .Pani Leśniak odmowila przyjecia tlumaczac ze tylko jeden raz mogla nas przyjac doraznie, i ze ma swoich pacjetow poumawianych.Ani jednej osoby nie bylo, ubezpieczenie mam wazne.Zglosilem sprawe do NFZ i odrazu zostalismy przyjeci.Pani lekarz powiedziala ze przeciez moglismy sie dogadac.Uwazam ze Pani Leśniak tylko swoich pacjetow traktuje nalezycie, a do lekarza roku to troche Pani brakuje elastycznosci. Tomasz z Gdanska

Pani doktor jest nie tylko wspaniałym i kompetentnym lekarzem ,ale również człowiekiem z sercem pełnym życzliwości i uprzejmości!! :))

Ja i moja rodzina jesteśmy pacjentami Pani Doktor Leśniak i bardzo się z tego cieszymy ;) Uczciwa, miła i zna się na tym co robi . Warto również wspomnieć o Paniach Pielęgniarkach, które również mają wspaniałe (DELIKATNE) podejście do dzieci . Moja córcia nie płacze na szczepieniach . Gorąco polecam

W pełni zasługuje na polecenie innym pacjentom

W pełni zasługuje na polecenie innym pacjentom

wzór do naśladowania.... miłe słowo, uśmiech. przede wszystkim fachowa pomoc i wsparcie. w momencie, gdy pani doktor zmieniła miejsce pracy, poszłam za nią.... zresztą jak i cała rzesza jej pacjentów....