dr Magdalena Lewicka

Pani doktor WSPANIAŁA. Wyrwałam u Pani dr 4 ósemki.. z czego dolne były leżące i cięzkie do wyrwania. Pani doktor poradziła sobie z nimi świetnie. Nie miałam żadnych problemów z zapaleniami. Polecam!!!

Pani Doktor jest najlepszym specjalistą jakiego znam. Miałam wyrywane dwie ósemki przez Panią Doktor, w tym jedna była bardzo ciężkim przypadkiem (z natury), ale Pani Doktor zrobiła wszystko co w swojej mocy, aby wyrwanie zęba było dogodne i właściwe. Nie miałam żadnych negatywnych skutków, leczenie przebiegło prawidłowo. Na wizycie Pani Doktor wszystko tłumaczy, każdą czynność, którą wykonuje, pacjent czuje się przez to bezpiecznie (ja się tak czułam). Pani Doktor jest BARDZO PROFESJONALNA i kompetentna w wykonywaniu zabiegów i leczeniu. Co więcej, Pani Doktor zaleca wizyty kontrolne, na których bardzo szczegółowo sprawdza leczone miejsca. Przy tym jest bardzo sympatyczna. Polecam Panią Doktor.

Nie polecam. Miałem u tej Pani wyrywaną 8ke, mój przypadek może i nie był najłatwiejszy i rozumiem, że zdarza się czasem, że ząb się ukruszy ale nie rozumiem dlaczego szfy które Pani dr założyła porwały się i wyplułem je po kilku dniach, zrobił mi się też w zębodole stan zapalny jak się później okazało przez to że ząb nie został do końca wyrwany i wyplułem jego dwie części po ok 3 tygodniach. Teraz już rozumiem czemu do doktor Lewickiej w przeciwieństwie do innych stomatologów w tej placówce nie ma kolejek.

Serdecznie polecam panią doktor. Jest świetnym specjalistą. Mimo kilkakrotnych wizyt każdorazowo było rzeczowo i miło. Podstawa to że było bezboleśnie. Jeszcze raz polecam!!!!!!!!

Fachowe i miłe podejście. Tak stomatolodzy powinni podchodzić do pracy i tak leczyć pacjentów. Zadowolenie w 100%. Serdecznie polecam.

Bardzo sympatyczna Pani stomatolog...Mimo ekstrakcji zębów wizyty przebiegały w miłej atmosferze a doktor zdecydowanie wykazała się się swoimi kompetencjami. Polecam.

Serdecznie polecam. Podejście profesionalne mimo mojego stanu uzębienia.

Serdecznie polecam. Podejście profesionalne mimo mojego stanu uzębienia.

Podchodzi fachowo do sprawy. Serdecznie polecam.

Podchodzi fachowo do sprawy. Serdecznie polecam.

Bardzo sympatyczna i fachowa obsługa. Polecam stomatologa.

Bardzo sympatyczna i fachowa obsługa. Polecam stomatologa.

JEST DOBRYM LEKARZEM POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JEST DOBRYM LEKARZEM POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!