Zakres pracy:
- Dermatologia
- Medycyna estetyczna
- Leczenie chorób włosów

Członkostwo w następujących organizacjach:
- European Academy of ...

Zakres pracy:

- European Hair Research Society
- European Society for Cosmetic and Aesthetic
Dermatology
- Polskie Towarzystwo Dermatologiczne

Polecam. Dermatoskopia i wycięcie zmiany. Usunięcie szwów w cenie. Bardzo kompetentna i miła. Pozdrawiam

Wycinałem u Pani doktor drobne zmiany na skórze laserem. Świetny fachowiec i przemiła osoba. Polecam

Leczę ( a właściwie upiększam :-) się u Pani doktor w już od kilku miesięcy: lifting laserowy, nici, botox. Efekt i ceny super. Lekarz godny polecenia.

Pełen profesjonalizm w miłej atmosferze ( choć ostrzyknięcie pach aby się nie pociły, pomimo że skuteczne, nie było zbyt przyjemne ). Polecam Panią doktor.

Świetny i bardzo kontaktowy lekarz. Robiłam u niej botox i wypełniacze ( dolina łez i policzki ). Wyszło super. Gorąco polecam

Bardzo uprzejma. Poświęca dużo czasu i uwagi pacjentowi. Podnosiła mi policzki i brwi nićmi . Przez tydzień miałem obrzęk i siniaki ale naprawdę warto. Twarz 10 lat młodsza ;-) Polecam

Bardzo miła osoba. Trochę taka fascynatka swojej pracy. Usuwałem u niej fraxelem blizny potrądzikowe. Wprawdzie twarz przez tydzień wyglada niezbyt ciekawie ale efekt jest super. Polecam

Świetny, kompetentny i ludzki lekarz. Dzięki Pani Doktor przestał istnieć mój problem zdrowotny, z którym borykałam się od lat! Serdecznie polecam!

Uprzejma i kompetentna Pani doktor. Usta po korekcie w końcu wyglądają tak jak sobie wymarzyłam. Polecam

Bardzo dobry lekarz! Mezoterapię skóry głowy robi bezboleśnie, w dodatku efekty są zdumiewające. Szczerze polecam!!

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Toruń"?

Gdynia
Centrum Diabetologii AMG