Dermatolog Estetyczny Toruń

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

elitederm.pl
ul. Chopina 24/2
Toruń

Polecam. Dermatoskopia i wycięcie zmiany. Usunięcie szwów w cenie. Bardzo kompetentna i miła. Pozdrawiam

Opinia dodana przez: Grzegorz

dr n. med. Marek Jankowski

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

Lecznice Citomed

Toruń

Wizyta przebiegła tak jak powinna, Pan Doktor na luzie, przyjaźnie podszedł do pacjenta. Zaaplikowane leczenie przyniosło oczekiwany skutek, jeżeli kiedyś znów będę miał problemy skórne to z pewnością wrócę do dr Jankowskiego

Opinia dodana przez: Michał

lekarz Małgorzata Owczarek

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Pomorskie Centrum Medycyny Estetycznej
Prosta 35
87-100 Stare Miasto, Toruń

Do Pani doktor trafiłam z polecenia. Koleżanka od dłuższego czasu korzysta z zabiegów estetycznych i wygląda kwitnąco.Pani doktor ma ogromne wyczucie w tym , co robi,wie jak podkreślić piękno kobiety .Teraz ja polecam Panią doktor , bo jestem MEGA zadowolona!!!!

Opinia dodana przez: anonim