Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku (2005)
Specjalista Dermatolog Wenerolog

Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku (2005)
Specjalista Dermatolog Wenerolog
Ekspert w medycynie estetycznej i leczeniu chorób włosów. Wykładowca na szkoleniach w zakresie technik wykorzystywanych w medycynie przeciw starzeniowej ( głównie w zakresie stymulatorów tkankowych i kolagenu ).

Specjalizację ukończyła w Klinice Dermatologii, Chorób Przenoszonych Drogą Płciową i Immunodermatologii Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy.

Podczas specjalizacji w Klinice Dermatologii CM UMK koncentrowała swoje zainteresowania na dermatoskopii, zabiegach dermatochirurgicznych oraz leczeniu chorób włosów w prowadzonej przez siebie Poradni Trichologicznej. Dalsze doświadczenie i wiedzę zawdzięcza przede wszystkim wieloletniej pracy z pacjentami, wykonanym zabiegom jak również regularnym uczestnictwem w szkoleniach krajowych i zagranicznych. Jest ekspertem, który swoje doświadczenie i wiedzę przekazuje na prowadzonych przez siebie szkoleniach nie tylko młodszemu pokoleniu specjalistów, ale również pacjentom chcącym poszerzyć swoją wiedzę na temat dermatologii i medycyny estetycznej. Autorka i współautorka doniesień naukowych.

Członek
European Society for Cosmetic & Aesthetic Dermatology
European Hair Research Society
Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego

Szczególne zainteresowania:

medycyna estetyczna
diagnostyka dermatologiczna
operacje dermatochirurgiczne zmian skórnych
zabiegi plastyczne w zakresie powłok skórnych
leczenie blizn, blizn potrądzikowych, niwelowanie zmarszczek, resurfacing skóry ( głównie łączone metody terapeutyczne, m.inn. laseroterapia, radiofrekwencja, mikronakłuwanie, PRP, PRF, stymulatory tkankowe itd…)
ocena dermatoskopowa i videodermatoskopowa zmian skórnych
pełna diagnostyka i leczenie chorób włosów ( Trichoskopia, Trichoscan, Trichogram itd…)
Prywatnie pasjonuje się łyżwiarstwem figurowym, tańcem, nartami oraz nurkowaniem.

Bardzo miła i sympatyczna Pani Doktor, widać że zna się na tym co robi. Poświęciła mi tyle czasu ile potrzeba, bez pośpiechu. Wytłumaczyła dokładnie na czym polega moje schorzenie i jak się je leczy w sposób przystępny dla każdej osoby nie związanej z medycyną. Najlepszy dermatolog, szczerze polecam!!

Świetny lekarz. Duża wiedza, poświęca czas pacjentowi. Nie ma żadnego pośpiechu, wszystko dobrze wyjaśnione. Widać, że pani doktor się stara , być może nie nabrała jeszcze złych manier jak inni dermatolodzy do których chodziłam. Szczerze polecam.

Wizyta umówiona na konkretny dzień i konkretną godzinę. Żadnego spóźnienia i czekania. Bardzo fachowe i kompleksowe podejście do mojego problemu. Pełen opis schorzenia i sposobów jego leczenia. Polecam z całą odpowiedzialnością.