lekarz Magdalena Mika

Ginekolog, Ginekolog położnik

Bardzo polecam Panią doktor. Prowadziła moją pierwszą ciążę. Zlecała zrobienie badań na bieżąco, dokładne badania usg, na każde zadane pytanie Pani doktor odpowiadała. Gdyby działo się coś niepokojącego bez problemu można umówić się na wcześniejszą wizytę.

Pełen profesjonalizm, lekarz godny zaufania. Pani doktor pomogła mi rozwiązać mój problem i wszystko dokładnie wyjaśniła. Szczerze polecam!

Bardzo miła Pani doktor, póki co jestem zadowolona, polecam szczególnie na pierwszą wizytę u ginekologa :)