lekarz Magdalena Śliwińska

1,6
1,7
1,4
1,6

Stara baba, niemiła, wredna, okropna, emerytka ledwo chodzaca!!! Nie traktuje pacjenta!!!! Nigdy więcej. Nie dość że straciłam 110 zł to muszę iść gdzie indziej.... MASAKRA!!!!!! WSZYTKO GOTOWE NA KOMPUTERZE TYLKO SIE PODPISUJE NA WUDRUKU!!!! LUDZIE TO JAKAS WARIATKA!!!!

Zaluje, ze nie sprawdzilam opinii przed wizyta. Pani potraktowala mnie bez szacunku, z laska. Powiedziec, ze byla niemila to malo. Jak ktos juz napisal- traktuje pacjenta jak smiecia, doslownie jak smiecia. Ledwo dokonczyla badanie usg - musialam nalegac, zeby sprawdzila wszystkie organy.

Pani doktor niemiła ale trudno powiedzieć czy niekompetentna.

Pani doktor niemiła ale trudno powiedzieć czy niekompetentna.

jak to ktos powyzej powiedzial - traktuje pacjenta jak śmiecia. To nie ona jest dla pacjenta tylko pacjent jest dla niej - takie odnosi sie wrazenie bedac u niej w gabinecie. Robi łaske, że leczy. Nic nie pomogla, nic nie wytlumaczyla, dodatkowo poprostu złośliwa i bezczelna (nie przygotowala sie do wizyty zabierajac sobie teczke innego pacjenta i wprost powiedziala na wizycie prywatnej - prosze isc do rejestracji i przyniesc sobie swoja karte :-) ) reasumujac, stara, zgorzkniala niemiła osoba, generalnie widzi ze czas szybko plynie, samotna i lata swietnosci ma ...

reasumujac, stara, zgorzkniala niemiła osoba, generalnie widzi ze czas szybko plynie, samotna i lata swietnosci ma za soba (gdyby byla mlodsza rzeklabym ze niedostatecznie wyp*) ale lata takie ze zapomniala juz o tych sprawach i za to sie wyzywa na pacjentach.

Zdecydowanie jesli tylko macie wybor, odradzam.

Niemiła to mało powiedziane-pani doktor traktuje pacjenta jak śmiecia! Gdybym chociaż otrzymał leki lub wskazówki, jak walczyć z moimi dolegliwościami, to mógłbym nie żałować wydanych pieniędzy. Niestety, nawet na to nie mogłem liczyć. Stanowczo odradzam.

"nie taki diabeł straszny jak go wymalowali". Pani doktor może nie sprawia na pierwszy rzut oka dobrego wrażenia, ale jest od leczenia, a nie od dobrego wrażenia. Mam nadzieję, że udzielana pomoc i leczenie będzie skuteczne. Wypowiem się na ten temat za jakiś czas, jak będą znane efekty jej pracy.

Pierwszy raz spotkałem się, aby specjalista (ordynator) w gabinecie prywtanym był tak nie miły. Choć jest ona kompetentna, ale bardzo nie miła

Tak niemiłej lekarki jeszcze nigdy nie spotkałem. Stanowczo odradzam

Tak niemiłej lekarki jeszcze nigdy nie spotkałem. Stanowczo odradzam