lekarz Magdalena Węgrzyn

Lekarz rodzinny

Pani dr Magdalena Węgrzyn jest moim lekarzem już od kilku lat. Z całym przekonaniem mogę stwierdzić, że jest wyjątkowym lekarzem. Bardzo kompetentna, przeprowadza dokładny wywiad, wysłucha i nie bagatelizuje problemów. Poza tym jest bardzo miłą, wzbudzającą zaufanie osobą. Każdemu pacjentowi poświęca dużo czasu i wspiera w trakcie leczenia. Jest najlepszym lekarzem z jakim się do tej pory spotkałam.

Rewelacyjna lekarka i kochana osoba. Myśli o każdym szczególe i każdemu pacjentowi poświęca odpowiednio dużo czasu. Nie ma mowy o wizycie "na odczep się". Do tego jest niesamowicie miła. Poleciłabym ją każdemu.

Lekarz z powołaniem, posiada wielką wiedzę i wielkie wyczucie. Tak naprawdę brak słów by opisać Panią Dr! Wielki Człowiek :)

Lekarz, który zaprasza do gabinetu, dociekliwie dopytuje, nie pomija żadnej okazji by osłuchać, zajrzeć w gardło, zawsze zmierzyć ciśnienie, przeprosić, że przez chwilę będzie wypełniał kwity. Lekarz, który powie Ci co sądzi o twoim kłopocie zdrowotnym, zaproponuje (!!!) sposób leczenia, nie zapomni zapytać czy aby czegoś nie łykasz ("bo interakcje leków..."), powie ci ile kosztują leki i który na twoim miejscu by wybrał i dlaczego. Laurka? Być może. Ale za dr Węgrzyn długo nie widać Lekarza, choć lekarzy wokół pełno. Polecam.