Psycholog z wieloletnią praktyką kliniczną, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, neuropsycholog

Zajmuje się: psychoterapią indywidualną dzieci i młodzieży (depresja, anoreksja, zaburzenia lękowe, tiki, ADHD, zespół Aspergera, problemy wychowawcze i rozwojowe, zaburzenia osobowości, itp.); psychoedukacyjną pracą z rodziną; diagnozą neuropsychologiczną w kierunku ADHD i AS

Pani doktor ma niesamowity kontakt z dziećmi. Mój syn bardzo nie chciał iść do psychologa i jest raczej skryty, a już po pierwszej wizycie był bardzo zadowolony, wyszedł w zupełnie innym nastroju niż wszedł i chciał dalej chodzić. nasze problemy zostały tez dość szybko i skutecznie rozwiązane - teraz jest zupełnie inaczej niż było

Świetne podejście do dzieci duża wiedza i doświadczenie znakomity specjalista gorąco polecam .,,,,,,.........................,,,,,,,,,,,........................

.,,,,,,.........................,,,,,,,,,,,........................

dobry specjalista, ciepła, dobra osoba. bardzo mi pomogła, dzieki niej poradziłam sobie z problemami. bardzo polecam

Wciąż poszukujesz "Psycholog "?

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczna Centrum
ul. Modlińska 199 A / 51 ( 5 piętro)
NZOZ Centrum Zdrowia Kobiet
ul. Zygmunta Modzelewskiego 35 / 9 ( metro Wilanowska)
VeritaMed
ul.Długa 27 ( metro Ratusz Arsenał) , 00-236