lekarz Magdalena Zawadzka-Duliniec

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik, Ginekolog

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Nie wiem czy zostanie moim lekarzem, natomiast samą wizytę oceniam bardzo dobrze. Delikatna, uprzejma. Odpowiada na wszystkie zadawane pytanie i co najważniejsze nie śpieszy się, wizyta trwa tyle ile potrzebuje tego pacjentka. Chciałabym natomiast zapytań jak oceniacie Panią doktor pod względem prowadzenia ciąży. Czy zleca wszelkie potrzebne badania oraz czy chętnie wystawia L4 ?

uważam panią doktor Magdalenę za bardzo profesjonalnego lekarza,prowadziła 6 lat temu moją ciążę,podważyła opinię poprzeniego ginekologa,który twierdził,ża moja ciąża jest zagrożona i to ona dzięki Bogu miała rację,że wszystko ok{urodziłam w terminie zdrowe dziecko} od tamtego dnia jest jedynym ginekologiem ,do którego chodzę..aktualnie jestem w 9 tym mcu ciąży i wiem,że cokolwiek się dzieje mogę liczyc na jej fachową opiekę medyczną...lekarka godna polecenia

Polecam Panią doktor:) świetne podejście do pacjentki. Podważyła opinię innych lekarzy i dzięki temu mogę spokojnie w przyszłości zaplanować ciążę. Dziękuję Pani Doktor:)

osoba kompetentna i profesjonalna. Serdecznie polecam panią doktor

osoba kompetentna i profesjonalna. Serdecznie polecam panią doktor

Pani Doktor badała mnie w szpitalu. Podejście do pacjenta żadne. Jakby za karę ktoś kazał jej mnie zbadać. Może podczas prywatnych wizyt jest ok ale po tym co zobaczyłam w szpitalu na prywatną wizytę się na pewno nie wybiorę.

Witam, czy Pani Magdalena przyjmuje tylko prywatnie?

Witam, czy Pani Magdalena przyjmuje tylko prywatnie?

świetny lekarz, przejmuje się pacjentem, można ją o wszystko zapytać, nie ma większego problemu by uzyskać skierowania na badania, nie odsyła z kwitkiem. Polecam

Jestem chwilkę po wizycie i z czystym sumieniem mogę polecić Panią Doktor każdej kobiecie,która oczekuje kompleksowej opieki ginekologicznej. Do takiego lekarza aż chce się wracać:)

Zdecydowanie polecam. Odbyłam tu swoja pierwsza wizytę ginokologiczną. Dr jest bardzo miła, uprzejma. Poświęciła mi duzo czasu. Wyczerpująco odpowiedziała na moje pytania. Brak jakichkolwiek zastrzeżeń.

Z czystym sumieniem polecam Panią doktor, miałam zlecone wszystkie badania, na każde pytanie udziela szczegółowej odpowiedzi, takiej wizyty bym sobie zawsze życzyła, pozdrawiam