lekarz Magdalena Zawadzka-Duliniec

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik, Ginekolog

Zdecydowanie polecam. Odbyłam tu swoja pierwsza wizytę ginokologiczną. Dr jest bardzo miła, uprzejma. Poświęciła mi duzo czasu. Wyczerpująco odpowiedziała na moje pytania. Brak jakichkolwiek zastrzeżeń.

Jestem chwilkę po wizycie i z czystym sumieniem mogę polecić Panią Doktor każdej kobiecie,która oczekuje kompleksowej opieki ginekologicznej. Do takiego lekarza aż chce się wracać:)

uważam panią doktor Magdalenę za bardzo profesjonalnego lekarza,prowadziła 6 lat temu moją ciążę,podważyła opinię poprzeniego ginekologa,który twierdził,ża moja ciąża jest zagrożona i to ona dzięki Bogu miała rację,że wszystko ok{urodziłam w terminie zdrowe dziecko} od tamtego dnia jest jedynym ginekologiem ,do którego chodzę..aktualnie jestem w 9 tym mcu ciąży i wiem,że cokolwiek się dzieje mogę liczyc na jej fachową opiekę medyczną...lekarka godna polecenia

świetny lekarz, przejmuje się pacjentem, można ją o wszystko zapytać, nie ma większego problemu by uzyskać skierowania na badania, nie odsyła z kwitkiem. Polecam

Z czystym sumieniem polecam Panią doktor, miałam zlecone wszystkie badania, na każde pytanie udziela szczegółowej odpowiedzi, takiej wizyty bym sobie zawsze życzyła, pozdrawiam

Pani doktor była lekarzem prowadzącym moja ciążę. Mam do niej pełne zaufanie.

Pani doktor była lekarzem prowadzącym moja ciążę. Mam do niej pełne zaufanie.

Jestem zadowolona bowiem Pani doktor udzieliła mi odpowiedzi na każde moje pytanie. Poświęciła mi dużo swojego czasu.

Tu niby kompetentna, miła, ale nie polecam nie daje chorobowego jest mało wyrozumiała.Ciąże uważa to za normalny stan fizjologiczny. Perz nią straciłam dziecko!!!