Jeden z n8e wielu dentystów do których poszłam więcej niż 2 razy. Pani Maja jest bardzo cierpliwa, ma podejście do pacjenta, wszystko dokładnie tłumaczy.Polecam zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Tyle lat szukałam takiego stomatologa jak Ona.

Najlepsza dentystka u której byłam i na pewno zostanę. Pani Łaski jest bardzo przesympatyczną osobą. Dokładnie i rzetelnie wszystko tłumaczy. Odpowiada na pytania bardzo szczegółowo i doskonale tłumaczy. Zabiegi są wykonywane BEZBOLEŚNIE. Pani doktor wszystko mówi co robi po kolei. Z czystym sumieniem polecam. Najlepszy specjalista.

Profesjonalistka w każdym calu, polecam. Świetny kontakt dużo cierpliwości, sympatyczna i delikatna osoba.Jestem zadowolona.

Pani doktor uratowała mi ząb i zachęciła do dalszego leczenia:)a myślałem ze jest do usunięcia.kompleksowe podejście,pokierowanie...super.

Jestem zadowolony-dużo czasu poświęconego,zrozumiałe wyjaśnienia,pani doktor przekierowania mnie też do innych lekarzy na wizyty-super kompleksowo.

Pani doktor to prawdziwy anioł. Dzięki niej zacząłem leczyć zęby, w dodatku z wielką przyjemnością.Jest bardzo delikatna, dokładnie tłumaczy co i po co aktualnie robi, i w ogóle jest super.

Pani doktor jest bardzo kompetentna, posiada odpowiednią wiedzę, jednocześnie potrafi być bardzo delikatna i wrażliwa wobec pacjenta. To dzięki niej przestałem bać się dentystów:) Naprawdę bardzo polecam!

Trafiłem z bólem(jedyna mobilizacja)pani doktor wszystko mi wyjaśniła,była delikatna.od tamtej pory z przyjemnością lecze pozostałe zeby:)

Miły lekarz,dokładnie i w sposób zrozumiały wszystko wyjaśnia.delikatny

Miły lekarz,dokładnie i w sposób zrozumiały wszystko wyjaśnia.delikatny

chyba nie do końca zna się na swoim fachu

chyba nie do końca zna się na swoim fachu

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Grodzisk Mazowiecki"?

stomatologia-kaniut Grodzisk
Obarowska 21 lok. 29
Centrum Profilaktyki i Terapii NZOZ Filia w Grodzisku Mazowieckim
Kościuszki 29
05-825 Grodzisk Mazowiecki
Dental - Art. N.Z.O.Z " Ortodoncja"
Szkolna 2 C
05-825 Grodzisk Mazowiecki