mgr Małgorzata Agata Kubszmgr Małgorzata Agata Kubsz - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

mgr Małgorzata Agata Kubsz

Terapeuta

Nikt nie ocenił jeszcze tego lekarza.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi mu opinię!

Jestem certyfikowaną terapeutką Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (certyfikat nr 90 w PSTTSR) Ukończyłam trzystopniowe szkolenie terapeutyczne w ośrodkach akredytowanych przez Polskie Stowarzyszenie Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach i regularnie superwizuję swoją pracę u certyfikowanych superwizorów.

Oprócz indywidualnej terapii osób dorosłych (18+) doświadczających stanów obniżonego nastoju, depresji, lęków i osobistych problemów relacyjnych czy zawodowych, pracuję również z parami. W Terapii Par łączę terapię systemową z TSR-em (ukończyłam Studium Terapii Par w DCP i szkolenia z Terapii Par i Rodzin u Thorany Nelson USA i Jolanty Bylicy). Prowadzę również terapię osób nieheteronormatywnych i tych ze społeczności LGBTQ+ (szkolenia w Centrum Terapii Haak i u Magdaleny Łabędź) oraz z osobami doświadczającymi różnych zachowań autodestrukcyjnych i zaburzeń odżywiania (szkolenia: Jacek Szczepkowski i Integri TSR).

Jestem Interwentką Kryzysową (szkolenie: Liliana Krzywicka w LETSR) a Integracyjnej Terapii Traumy uczyłam się u Sabiny Sadeckiej i Igora Rotberga. Ukończyłam również dwuletnie studia podyplomowe na kierunku „Trening i Terapia Grupowa” na Uniwersytecie Warszawskim.

Kompetencje i kwalifikacje są bardzo ważne, jednak to co najbardziej wspiera w procesie terapii (i są na to badania) to relacja terapeuta/klient czyli przymierze terapeutyczne, w którym współpraca obojga opiera się na wzajemnym szacunku, zaufaniu i zaangażowaniu. Przychodząc do terapeuty ważne żebyś czuł się wysłuchany, zrozumiany i nieoceniany. W bezpiecznej przestrzeni będziesz mógł/a/o przyjrzeć się swoim potrzebom, zasobom i strategiom radzenia sobie z trudnościami. Rozmawiając o trudnościach i rozwiązaniach, określając indywidualne cele, wprowadzając własne zmiany, odkryjesz jak chcesz żeby było. Tym kieruję się pracując pomocowo i towarzysząc w procesie zmiany