lekarz Małgorzata Baluta

Gastroenterolog

Pani doktor wykonała badanie bardzo sprawnie, pochwaliła mnie za "współpracę" :) Była nawet uprzejma. Natomiast nie powiedziała kompletnie nic o spostrzeżeniach z gastroskopii, czy pobrała wycinki (usłyszałam tylko, jak mówiła to do pielęgniarki; miałam później to zapisane na wyniku, który odebrałam po kilkunastu minutach). Nie poinformowała, czy powinnam się zgłosić na wizytę do specjalisty (skierowanie miałam od lekarza rodzinnego). Było opóźnienie z badaniem, ale jestem w stanie zrozumieć, że nie każdy współpracuje. To była moja pierwsza gastroskopia, ale w znacznej mierze zniosłam ją dobrze, gdyż naoglądałam się wcześniej filmów na You Tube i wiedziałam, co może mnie spotkać - i tak u mnie było o niebo lepiej, niż na tych filmikach :)

Niegrzeczna, nie słucha pacjenta i traktuje przedmiotowo. Zdiagnozowała chorobę (HP i nadżerki ściany żołądkowej). Na pytanie co dalej, zaleciła udać się do lekarza domowego i na tym koniec wizyty. Nie polecam.

Niegrzeczna, nie słucha pacjenta i traktuje przedmiotowo.

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Słucha co mówi pacjent!

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Słucha co mówi pacjent!

Wyjątkowo nieuprzejma lekarka, krzycyz na pacjenta,zero kultury, wszystko wie najlepiej, jakie leki pomagają, zapisuje ogromne ilości suplementów... niewłaściwie postawiona diagnoza, znajomość chorób zapalnych jelit ograniczona do dwóch, nie polecam.

Również potwierdzam niekompetencje tej pani. Odesłała pacjenta z przewlekłymi bólami wątroby do domu nie zlecając dalszych badań, tłumacząc bóle nadwagą(!)Niestety okazało się, że źródłem bólu jest 6 cm guz na wątrobie... Wystarczyłoby usg aby zauważyć problem wcześniej. Brak słów.

Nie polecam tej lekarki, jeszcze tak niekompetentnej lekarki nie było. Babka stwierdziła że pacjent sobie wymyśla choroby, totalna olewka z jej strony, tymczasem chodziło o guzy na trzustce. Do tego odzywki nie na miejscu i kompletny brak zainteresowania pacjentem. Naprawde nie polecam tej lekarki, są lepsi...

jezeli masz skierowaniw na gastroskopie lub kolonoskopie to polecam pania doktor jest bardzo dobrym fachowcem w dziedzinie gastroenterologi